Державна податкова адміністрація оприлюднила розроблений нею проект наказу "Про затвердження Розрахунку збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства та Порядку його заповнення" . Нова форма документа враховує самостійно виявлені платником податку помилки, у зв'язку з якими збільшуються або зменшуються суми податкових зобов'язань.
   
   У Розрахунку суми збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства передбачені спеціальні графи для зазначення в них виручки від реалізації алкогольних напоїв та/або пива залежно від виду діяльності та суми нарахованого збору. Окремими рядками повинна зазначатись виручка, отримана від реалізації алкогольних напоїв та/або пива в оптовій, роздрібній торгівлі та мережі громадського харчування з розмежуванням за договорами комісії та за іншими договорами. Це обумовлено тим, що виробники алкогольних напоїв та пива є платниками збору за умови реалізації власної продукції безпосередньо споживачам в роздрібній торгівлі та мережі громадського харчування або в разі реалізації ними цієї раніше придбаної продукції (в тому числі на умовах договору комісії).
   
   Нагадаємо, згідно ст. 1 Закону "Про збір на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства"платниками збору є підприємці, які реалізують в оптово-роздрібній мережі алкогольні напої та пиво. Виробники алкогольних напоїв, які отримують ліцензію на право оптової продажу і реалізують продукцію власного виробництва, не є платниками збору у разі поставки продукції підприємствам оптової і роздрібної торгівлі. Вони сплачують його лише у разі реалізації продукції у роздрібній торгівлі безпосередньо споживачам. Зате комісіонери, які реалізують алкогольні напої та пиво за договорами комісії, платниками збору є. Так, зокрема, висловилася ДПАУ у своєму нещодавно опублікованому листі , присвяченому даному питанню.
   
   

Комментарии

You have no rights to post comments


Следующие материалы:
Предыдущие материалы:

testtest

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня посетителей2385
mod_vvisit_counterВчера посетителей2909
mod_vvisit_counterЗа неделю посетителей10355
mod_vvisit_counterНа прошлой неделе25578
mod_vvisit_counterЗа месяц посетителей2385
mod_vvisit_counterВ прошлом месяце33548
mod_vvisit_counterВсего посетителей27276666

We have: 69 guests, 1 bots online
0: 18.212.120.195
 , 
0