На сайті Держкомпідприємництва опублікований проект постанови КМУ «ПРО деякі питання сплати внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування фізичними особами - суб'єктами малого підприємництва».
   
   Постанова передбачає можливість несплати внесків у пенсійний фонду разі коли підприємницька діяльність фізособи - СПД є основним джерелом доходу та на сплату внесків відсутні кошти. Для підтвердження відсутності коштів необхідно подати заяву в орган Пенсійного фонду України за місцем перебування на обліку.
   
   Платоспроможність фізособи будуть визначати органи державної податкової служби виходячи з розміру чистого доходу на кожного члена сім'ї. Якщо визначений органом ДПС чистий дохід підприємця за місяць перевищує 1,5 розміру прожиткового мінімуму, встановленого для працездатної особи, фізична особа - суб'єкт підприємницької діяльності визнається платоспроможним і сплачує страхові внески на загальних підставах. Особи, які визнані органами ДПС неплатоспроможними - сплачують внески на добровільних засадах.
   
   До страхового стажу зараховуються періоди, за які сплачено внески на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування в розмірі не менше мінімального страхового внеску.
   

Комментарии

You have no rights to post comments


Следующие материалы:
Предыдущие материалы:

testtest

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня посетителей709
mod_vvisit_counterВчера посетителей3403
mod_vvisit_counterЗа неделю посетителей13465
mod_vvisit_counterНа прошлой неделе0
mod_vvisit_counterЗа месяц посетителей13465
mod_vvisit_counterВ прошлом месяце24835
mod_vvisit_counterВсего посетителей27254198

We have: 29 guests, 3 bots online
0: 52.90.49.108
 , 
0