Непідвищення мінімальних пенсій і зарплат з 1 листопада поточного року, згідно з прийнятим Верховною Радою законом, не є порушенням закону, оскільки на сьогоднішній день не внесені відповідні зміни в Державний бюджет України
   
   Про це сьогодні заявив міністр юстиції України Микола Оніщук.
   
   «Це не є порушенням закону, оскільки для того, щоб були здійснені необхідні виплати громадянам України, згідно цього закону, у законі про Держбюджет мають бути передбачені додаткові видатки для забезпечення цих виплат. В іншому випадку ні Міністерство праці та соцполітики, ні інші органи, до компетенції яких це стосується, не можуть провести відповідні виплати у зв'язку з тим, що витрати Держбюджету для цього не передбачені», - зокрема сказав він.
   
   Як повідомляє УНІАН, міністр також підкреслив, що виконання закону про підвищення соцстандартів вимагає внесення змін не тільки до держбюджету на поточний рік, але і в проект держбюджету на 2010 рік.
   
   «Це визнають і самі депутати, оскільки не випадково лідери основних фракцій заявили про те, що вони мають намір поставити це питання на порядок денний і внести відповідні зміни», - сказав Оніщук.
   
   Нагадаємо, 20 жовтня Верховна Рада прийняла закон «Про встановлення прожиткового мінімуму та мінімальної заробітної плати», який передбачає збільшення мінімальної зарплати і прожиткового мінімуму.
   
   30 жовтня цей закон був підписаний президентом Віктором Ющенком, а сьогодні оприлюднений в офіційному виданні Верховної Ради «Голос України» і набув чинності.

Комментарии

You have no rights to post comments


Следующие материалы:
Предыдущие материалы:

testtest

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня посетителей2329
mod_vvisit_counterВчера посетителей2909
mod_vvisit_counterЗа неделю посетителей10299
mod_vvisit_counterНа прошлой неделе25578
mod_vvisit_counterЗа месяц посетителей2329
mod_vvisit_counterВ прошлом месяце33548
mod_vvisit_counterВсего посетителей27276610

We have: 50 guests, 1 bots online
0: 18.212.120.195
 , 
0