28.01.2021
Posted in Бухгалтерия - Архив сайта 2009
Нагадаємо, що Законом України «Про внесення змін до деяких законів України з метою подолання негативних наслідків фінансової кризи» від 23.06.2009 р. № 1533-VI внесено зміни, зокрема, до Закону України «Про порядок здійснення розрахунків в іноземній валюті» від 23.09.94 р. № 185/94-ВР, якими зменшено зі 180 до 90 календарних днів термін для зарахування виручки в іноземній валюті на рахунки резидентів в банках за експортними операціями та відстрочення поставки товару за імпортними операціями. Закон № 1533 набрав чинності з 24 листопада 2009 року.У зв'язку з викладеним НБУ в листі від 07.12.2009 р. № 28-311/4492-22644 повідомляє, що встановлений зменшений термін поширюється на розрахунки за експортними, імпортними операціями, якщо оформлення вантажної митної декларації (ВМД) (підписання актів або інших документів, що засвідчують виконання робіт, надання послуг, експорт прав інтелектуальної власності) за відповідними експортними операціями або платежі (виставлення векселя на користь постачальників імпортованих продукції, робіт, послуг) за відповідними імпортними операціями здійснюються з 24.11.2009 р. (після вступу в силу Закону № 1533).
Якщо оформлення ВМД (підписання актів або інших документів, що засвідчують виконання робіт, надання послуг, експорт прав інтелектуальної власності) за експортними операціями або платежі (виставлення векселя на користь постачальників імпортованих продукції, робіт, послуг) за імпортними операціями відбувалися до 24.11.2009 р., то на розрахунки за вказаними експортними, імпортними операціями резидентів поширюються норми Закону № 185/94, що діяли до набрання чинності Закону № 1533.
Комментарии
< Предыдущая | Следующая > |
---|
Предыдущие материалы:
- З 1 січня 2010 року запроваджується нова звітність до Пенсійного фонду
- Індекс інфляції у листопаді - 101,1%
- Змінилися номери телефонів відділу централізованої обробки електронних звітів ДПАУ
- У Раді зареєстровано законопроект "Про єдину систему збору та обліку внесків на загальнообов'язкове державне соціальне страхування"
- Партнерство дпа і Держкомпідприємництва
- Затверджено новий Реєстр РРО
- Податкова готує нову форму декларації з податку на прибуток
- ДПАУ: Адміністрування податку на прибуток і ПДВ в Україні має значні резерви
- Пропозиції податкової щодо змін до Порядку обліку платників податків
- Уряд прийняв розпорядження про перенесення робочих днів у 2010 році
- Безоплатність подачі податкової електронної звітності хочуть закріпити на законодавчому рівні
- Сплачувати податок з доходів від видів підприємницької діяльності, які не зазначено у свідоцтві про сплату єдиного податку
- В.Ющенко підписав закон про подолання наслідків фінансової кризи, що скорочує термін повернення валютної виручки до 90 днів
- Чергова «пряма» телефонна лінія від ДПАУ
- Проект нової Декларації з прибутку
- Парламент може знову збільшити мінімальний розмір статутного капіталу для банків та збільшити терміни повернення валютної виручки
- ДПАУ оцінює схильність платників до здійснення уявних операцій з формування безпідставного податкового кредиту
- Розпорядження КМУ щодо перенесення робочих днів у 2010 р.
- Скасовані антикризові заходи для аграріїв
- ДПАУ пропонує ввести щомісячну сплату податку на прибуток
- З 1 січня 2010 р. набирає чинності нова форма реєстру отриманих та виданих податкових накладних
- Про подання податкової звітності з податку на прибуток за 11 місяців 2009 року (лист ДПАУ від 02.12.2009 № 26806/7/15-0217)
- Облік платників "брудного" збору
- Внесені зміни до П(С)БО 25 «Фінансовий звіт суб'єкта малого підприємництва»
- Особливості адміністрування збору за забруднення навколишнього середовища у зв'язку із змінами законодавства (лист ДПАУ від 22.10.2009 р. №23120/7/15-0817)
- Президент призупинив дію розпорядження КМУ від 23.09.2009 р. №1178-р «Питання Загального реєстру податкових накладних»
- Індекс інфляції в жовтні - 100,9%
- Проект Постанови КМУ «Деякі питання сплати внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування фізичними особами - суб'єктами підприємницької діяльності, які обрали особливий спосіб оподаткування»
- Ю.Тимошенко пропонує створити інтернет-ресурс для обговорення проектів нормативно-правових актів
- Платникам збору на розвиток виноградарства та хмелярства за свої помилки доведеться відповідати за новою формою
- Персоніфікована звітність може стати щомісячної
- Кабмін має намір ввести 15%-вий податок для " спрощенців"
- Регулювання оподаткування розпорядженнями і постановами КМУ незаконно(лист Держкомпідприємництва від 01.10.2009 р. №11798)
testtest