МІНІСТЕРСТВО ПРАЦІ І СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ
   
   ЛИСТ
   
   від. 22.06.2009 р. №170/18/99-09


   
   ТОВ «ДАЛІ - 2001»
   (Редакція газети «Консультант
   приватного підприємця»)
   а/с 60, м. Київ, 03062
   
   Міністерство праці та соціальної політики розглянуло інформаційний запит головного редактора газети «Консультант приватного підприємця» Дмитрієва О. В. щодо подання Розрахункової відомості про нарахування і перерахування страхових внесків до Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття у вигляді електронного та повідомляє.
   
   Відповідно до пункту 6.7 Інструкції про порядок обчислення і сплати внесків на загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття та обліку їх надходження до Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття, затвердженої наказом Мінпраці від 18.12.2000 № 339, роботодавці щокварталу складають у двох примірниках розрахункову відомість про нарахування і перерахування страхових внесків до Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття, один екземпляр якої подається до центру зайнятості, у якому він перебуває на обліку до 20 (а за рік - 25) числа місяця, наступного за звітним періодом.
   
   Усі примірники розрахункової відомості підписуються керівником і головним бухгалтером підприємства або організації, виконавцем та завіряються печаткою. Другий примірник звіту, завірений центром зайнятості, залишається в бухгалтерії платника страхових внесків.
   
   На бажання платника розрахункова відомість може подаватися у вигляді електронного у порядку, визначеному законодавством.
   Наказом Державного центру зайнятості від 12.03.2009 року № 17 затверджено нову редакцію Тимчасового порядку щодо подання електронних звітів до органів виконавчої дирекції Фонду. У пункті 2.3 вищевказаного Тимчасового порядку зазначено, що подання страхувальником електронних звітів здійснюється за його власною ініціативою.
   
   Таким чином, подання розрахункової відомості до центрів зайнятості за місцем реєстрації страхувальника здійснюється у паперовій формі або, за бажанням страхувальника, в електронній пошті вигляді.
   
   
   Директор Департаменту соціального
   партнерства і загальнообов'язкового
   державного соціального страхування
   
   В. Ступак
   

Комментарии

You have no rights to post comments


Следующие материалы:
Предыдущие материалы:

testtest

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня посетителей1396
mod_vvisit_counterВчера посетителей6771
mod_vvisit_counterЗа неделю посетителей20923
mod_vvisit_counterНа прошлой неделе0
mod_vvisit_counterЗа месяц посетителей20923
mod_vvisit_counterВ прошлом месяце24835
mod_vvisit_counterВсего посетителей27261656

We have: 36 guests, 1 bots online
0: 54.227.97.219
 , 
0