Київрада збільшила в 2 - 8 разів ставки орендної плати за земельні ділянки.
   Це передбачено бюджетом Києва на 2009 рік, який був прийнятий на засіданні Київради 6 березня, повідомляє "Інтерфакс Україна".
   
   Згідно з додатком №13 до міського бюджету столиці на 2009 рік ставки орендної плати за земельні ділянки збільшені: для телефонного зв'язку - з 1 до 8% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки (у 8 разів); оптову торгівлю і посередництво в торгівлі - з 2 до 7% (у 3,5 рази); діяльність ресторанів - з 2,5 до 8% (у 3,2 рази), а також кафе і барів - з 2,5 до 6 % (у 2,4 рази); речових ринків - з 5 до 10% (в два рази).
   
   Найвищі ставки встановлено: по 12% - для сфери виробництва тютюнових виробів, фінансового і грошового посередництва, рекламної діяльності, азартних ігор та ігор на гроші, а також для дебаркадерів на воді в разі будь-якої виробничо-економічної діяльності.
   
   10% будуть платити виробники дистильованих алкогольних напоїв, етилового спирту, роздрібної та оптової торгівлі паливом, туристичні агентства і бюро подорожей, страхування, операцій з нерухомим майном, проведення розслідувань та забезпечення безпеки.
   
   Для сфери мобільного зв'язку, інтернету та супутникового телебачення ставка орендної плати за землю встановлено у розмірі 9%.
   
   Орендна ставка в розмірі 8% встановлена для торгівлі автомобілями та мотоциклами, запчастинами до них, їх технічне обслуговування та ремонт; діяльність у сфері відпочинку і розваг, фізичного комфорту.
   
   Найменший розмір 0,1% встановлено для житлового фонду і для гаражно-будівельних, дачно-будівельних кооперативів, індивідуальних гаражів на прибудинкових територіях та інших міських землях, а також для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
   
   Для інших видів підприємницької діяльності ставки орендної плати за землю встановлено в розмірі від 3 до 7%. Зокрема, для діяльності у сфері права, бухгалтерського обліку - 3%, діяльності готелів - 7%.
   
   При цьому Київрада визнав таким, що втратив чинність своє рішення від 21 грудня 2000 року "Про орендну плату за землю в Києві".
   
   Київрада також доручила Головуправління земельних ресурсів КМДА направити юридичним і фізичним особам, розмір орендної плати для яких відповідно до раніше укладених договорів встановлено в сумі менше трикратного розміру земельного податку, пропозиції призвести договору оренди у відповідність з нормами чинного законодавства.
   
   Відповідно до бюджету Києва на 2009 рік, доходи від плати за землю у поточному році заплановані у розмірі 1,334 мільярда гривень. У бюджеті на 2008 рік цей показник був затверджений в сумі 1,015 мільярда гривень.
   
   Рішення Київради набирає чинності з моменту опублікування в муніципальній газеті "Хрещатик".
   

Комментарии

You have no rights to post comments


Следующие материалы:
Предыдущие материалы:

testtest

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня посетителей1631
mod_vvisit_counterВчера посетителей2909
mod_vvisit_counterЗа неделю посетителей9601
mod_vvisit_counterНа прошлой неделе25578
mod_vvisit_counterЗа месяц посетителей1631
mod_vvisit_counterВ прошлом месяце33548
mod_vvisit_counterВсего посетителей27275912

We have: 36 guests, 1 bots online
0: 54.144.55.253
 , 
0