Урядом відкориговані основні нормативні акти, що регулюють порядок працевлаштування інвалідів.
   
   Змінами продовжено строк реєстрації у Фонді соцзахисту інвалідів для новостворених роботодавців (в т.ч. фізосіб-СПД) і тих, у яких кількість працюючих за основним місцем роботи збільшилася до восьми і більше осіб. Необхідно зареєструватися до 1 лютого року, наступного за роком створення або збільшення кількості працюючих. До теперішнього моменту реєстрація здійснювалася не пізніше, ніж протягом 10 робочих днів після проведення держреєстрації.
   
   У той же час при зміні будь-яких реєстраційних даних, як і раніше, подаються заява, копії свідоцтва та довідки протягом 10 робочих днів після держреєстрації змін до установчих документів або зміни ПІБ фізособи-СПД.
   
   Серед іншого, також переглянутий перелік підстав для ненадання роботодавцям ФІНДОПОМОГИ на поворотній і безповоротній основі, а також ЦІЛЬОВОЇ ДОПОМОГИ для створення спеціальних робочих місць для працевлаштування інвалідів. Такою підставою, наприклад, може бути, неподання Фонду звіту про зайнятість та працевлаштування інвалідів протягом останнього року.
   
   Інструкцію про надання вышеоговоренной допомоги, а також форму звіту про використання коштів фінансової допомоги та цільової позики доручено розробити Мінпраці.
   
   Крім іншого, переглянутий порядок проведення перевірок Фондом підприємств, установ, організацій та фізичних осіб, які використовують найману працю. Уточнено, що планові та позапланові перевірки проводяться в робочий час роботодавця, встановлений правилами внутрішнього трудового розпорядку. Роботодавець має право не допускати посадових осіб Фонду до планової перевірки в разі неодержання повідомлення про її проведення (надсилається рекомендованим листом чи телефонограмою або вручається особисто під розписку). З підставою для проведення позапланової перевірки роботодавець повинен ознайомитися з наданої Фондом копії відповідного документа.
   
   Збільшено строки проведення перевірок. Так, тривалість планової перевірки юросіб не може перевищувати 15 робочих днів, а суб'єктів малого підприємництва - 5 робочих днів.
   
   Позапланова перевірка юросіб - не більше 10 робочих днів, а суб'єктів малого підприємництва - 2 робочих днів. Продовження строку проведення перевірки не допускається. Нагадаємо, що до цього часу строк проведення планових та позапланових перевірок становив 3 робочих дні.
   
   Переглянуто порядок складання акта за результатами проведення перевірки. У разі коли роботодавець не згоден з викладеними у ній висновками, він має право підписати його із зауваженнями. Про результати їх розгляду Фонд зобов'язаний повідомити роботодавця протягом 10 робочих днів після підписання акта.
   
   --------------------------------
   
   Постанова Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до Порядків, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 31 січня 2007 р. N 70" (N 930 від 03.09.2009 р.)
   
   Дата набрання чинності: з дня офіційного опублікування
   

Комментарии

You have no rights to post comments


Следующие материалы:
Предыдущие материалы:

testtest

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня посетителей543
mod_vvisit_counterВчера посетителей4383
mod_vvisit_counterЗа неделю посетителей28685
mod_vvisit_counterНа прошлой неделе47463
mod_vvisit_counterЗа месяц посетителей68178
mod_vvisit_counterВ прошлом месяце33548
mod_vvisit_counterВсего посетителей27342459

We have: 40 guests online
0: 3.81.89.248
 , 
0