Державна податкова адміністрація України ініціює створення Єдиного реєстру несумлінних платників податків. Про це повідомив під час брифінгу в Кабінеті Міністрів України Перший заступник голови Державної податкової адміністрації Олександр Буханевич.
   
   За його словами, у цей реєстр, який буде розміщуватися на офіційному веб-сайті ДПА, будуть внесені дані про всіх несумлінних платників податків, які порушують законодавство. „Це дасть позитивні результати і в збільшенні надходжень до Державного бюджету, і в боротьбі з недобросовісними, тіньовими платниками податків, і, як результат - дасть можливість поліпшити адміністрування всіх видів податків”, - підкреслив перший заступник керівника ДПА.
   
   Крім того, як повідомив Олександр Буханевич, ДПА внесла в Уряд пропозицію щодо створення Єдиного реєстру податкових накладних, який є другим етапом впровадження електронної податкової звітності, яка введена на території України з 1 квітня 2008 року. За його словами, створення такого реєстру дасть можливість в реальному часі відслідковувати незаконні операції і реагувати на них в режимі он-лайн, і в підсумку дозволить поліпшити адміністрування податку на додану вартість.
   

Комментарии

You have no rights to post comments


Следующие материалы:
Предыдущие материалы:

testtest

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня посетителей554
mod_vvisit_counterВчера посетителей3403
mod_vvisit_counterЗа неделю посетителей13310
mod_vvisit_counterНа прошлой неделе0
mod_vvisit_counterЗа месяц посетителей13310
mod_vvisit_counterВ прошлом месяце24835
mod_vvisit_counterВсего посетителей27254043

We have: 21 guests, 1 bots online
0: 52.90.49.108
 , 
0