Як повідомляється, це передбачено у законопроекті Про внесення змін у деякі законодавчі акти України, якими, зокрема, пропонується внести зміни в Закон України Про оподаткування прибутку підприємств.
   
   "Протягом звітного року платники податку, за винятком нерезидентів та виробників сільськогосподарської продукції, платять до бюджету щомісячно податок на прибуток, визначений як 1/12 суми нарахованого податку на прибуток за попередній календарний рік, проіндексований на індекс інфляції попереднього календарного року", - йдеться в документі.
   
   Також законопроектом пропонується визначити, що податок на прибуток сплачується до бюджету до 20 числа кожного календарного місяця, а платники податків у строки, визначені законом, подають до податкового органу податкову декларацію про прибуток за річний звітний період.
   
   У випадку, якщо сума сплаченого податку буде перевищувати суму податкових зобов'язань за звітний період, то ДПАУ пропонує різницю не переносити в зменшення податкових зобов'язань майбутніх податкових періодів.
   
   У той же час, податківці вважають, що у валові витрати повинні включатися тільки ті суми коштів, використаних на оплату праці найманих працівників, з яких сплачено в бюджет податок з доходів фізичних осіб.
   
   Між тим ДПАУ ініціює розширення повноважень органів в частині проведення позапланових виїзних перевірок, якщо платником подано декларацію з від'ємним значенням ПДВ на 100 тис. грн або у декларації заявлено до відшкодування від'ємне значення ПДВ за наявності підстав вважати, що розрахунок суми бюджетного відшкодування було зроблено з порушенням норм податкового законодавства.
   
   Крім того, законопроект передбачає розширення повноважень податкових інспекцій, зокрема, їм надається право обстежувати будь-які виробничі, складські, торговельні та інші приміщення (території), засоби виробництва, транспортні засоби та інші об'єкти, які використовуються для господарської діяльності платників податків.
   
   Разом з тим, законопроектом пропонується ввести норму, згідно з якою під позапланові перевірки підпадають юридичні та фізичні особи, які порушують трудові права працівників, пов'язані з оплатою праці, мають заборгованість перед бюджетом та державними цільовими фондами.

Комментарии

You have no rights to post comments


Следующие материалы:
Предыдущие материалы:

testtest

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня посетителей2473
mod_vvisit_counterВчера посетителей2909
mod_vvisit_counterЗа неделю посетителей10443
mod_vvisit_counterНа прошлой неделе25578
mod_vvisit_counterЗа месяц посетителей2473
mod_vvisit_counterВ прошлом месяце33548
mod_vvisit_counterВсего посетителей27276754

We have: 32 guests, 2 bots online
0: 18.212.120.195
 , 
0