Державна податкова адміністрація планує створити Єдиний офіс по роботі з великими платниками податків. Про це журналістам повідомив сьогодні заступник голови ДПАУ Сергій Чекашкін, передає кореспондент РБК-Україна. "Це передбачено в проекті плану заходів з поліпшення адміністрування податків, який зараз знаходиться на розгляді в уряду", - сказав він.
   
   Він уточнив, що при цьому ДПАУ пропонує скасувати існуюче підрозділ інспекції по роботі з великими платниками, діюча в даний час при центральних та обласних апаратах ДПАУ.
   
   "Єдиного офісу по роботі з великими платниками податків при центральному апараті ДПАУ планується також відкрити 2-3 його регіональних підрозділів на місцях", - повідомив він.
   
   С.чекашкін повідомив, що план з поліпшення адміністрування податків був розроблений ДПАУ за рекомендацією МВФ. "Його реалізація потребує внесення певних змін до законодавства", - сказав він.
   
   

Комментарии

You have no rights to post comments


Следующие материалы:
Предыдущие материалы:

testtest

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня посетителей7771
mod_vvisit_counterВчера посетителей10687
mod_vvisit_counterЗа неделю посетителей51029
mod_vvisit_counterНа прошлой неделе59949
mod_vvisit_counterЗа месяц посетителей181529
mod_vvisit_counterВ прошлом месяце305592
mod_vvisit_counterВсего посетителей25291908

We have: 54 guests, 8 bots online
0: 18.215.33.158
 , 
0