Державна податкова адміністрація планує створити Єдиний офіс по роботі з великими платниками податків. Про це журналістам повідомив сьогодні заступник голови ДПАУ Сергій Чекашкін, передає кореспондент РБК-Україна. "Це передбачено в проекті плану заходів з поліпшення адміністрування податків, який зараз знаходиться на розгляді в уряду", - сказав він.
   
   Він уточнив, що при цьому ДПАУ пропонує скасувати існуюче підрозділ інспекції по роботі з великими платниками, діюча в даний час при центральних та обласних апаратах ДПАУ.
   
   "Єдиного офісу по роботі з великими платниками податків при центральному апараті ДПАУ планується також відкрити 2-3 його регіональних підрозділів на місцях", - повідомив він.
   
   С.чекашкін повідомив, що план з поліпшення адміністрування податків був розроблений ДПАУ за рекомендацією МВФ. "Його реалізація потребує внесення певних змін до законодавства", - сказав він.
   
   

Комментарии

You have no rights to post comments


Следующие материалы:
Предыдущие материалы:

testtest

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня посетителей319
mod_vvisit_counterВчера посетителей4383
mod_vvisit_counterЗа неделю посетителей28461
mod_vvisit_counterНа прошлой неделе47463
mod_vvisit_counterЗа месяц посетителей67954
mod_vvisit_counterВ прошлом месяце33548
mod_vvisit_counterВсего посетителей27342235

We have: 30 guests online
0: 3.81.89.248
 , 
0