Податківці міста Києва звертають увагу, що згідно п.11 постанови Кабінету Міністрів України № 843 від 23.07.09 “Про внесення змін в порядок справляння збору та використання коштів на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства”, прийнято, що платники збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства, самостійно обчислюють його суму, яку зазначають у розрахунку суми збору за формою, встановленою центральним органом державної податкової служби.
   
   Платники збору подають щомісяця протягом 20 календарних днів, що настали за останнім днем звітного місяця, розрахунок до органу ДПС за місцем перебування на податковому обліку. Суму збору, зазначену в розрахунку, платник збору зобов'язаний сплатити протягом десяти календарних днів, що настали за останнім днем граничного терміну подання розрахунку.
   
   На даний час платники збору подають звіт, згідно з наказом ДПА України від 28.03.02 р. № 133 “Про затвердження форми звіту про суму нарахованого збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства та Порядку його заповнення і подання, а також форми довідки про суми зазначеного збору”.
   
   У зв'язку з введенням в дію цієї постанови буде затверджено форму розрахунку збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства, в установленому порядку, а до її затвердження діє наказ ДПА України від 28.03.02 № 133.
   

Комментарии

You have no rights to post comments


Следующие материалы:
Предыдущие материалы:

testtest

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня посетителей5367
mod_vvisit_counterВчера посетителей3403
mod_vvisit_counterЗа неделю посетителей18123
mod_vvisit_counterНа прошлой неделе0
mod_vvisit_counterЗа месяц посетителей18123
mod_vvisit_counterВ прошлом месяце24835
mod_vvisit_counterВсего посетителей27258856

We have: 182 guests, 1 bots online
0: 3.92.28.52
 , 
0