Верховна Рада України прийняла закон, яким спрощуються умови ведення бізнесу. За відповідний законопроект N5235 у другому читанні проголосували 349 народних депутатів.
   
   Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, нормативний акт передбачає запровадження до 1 січня 2011 року мораторію на державний контроль над малим бізнесом.
   
   Прийнятий закон зберігає за Державною податковою адміністрацією та Пенсійним фондом право планово і позапланово перевіряти підприємців.
   
   Автори законопроекту також передбачили скасування ліцензування підприємств, що займаються проектуванням і будівництвом нових і реконструкцією діючих меліоративних систем, наданням соціальних послуг, розробкою проектів, консервацією, реставрацією і ремонтом пам'яток культури, оптовою торгівлею насінням, продажем творів мистецтва і організацією аукціонів.
   
   Крім цього, законом вводяться ліцензії з необмеженим терміном дії і надання Кабінету Міністрів права визначати терміни їх дії.
   
   

Комментарии

You have no rights to post comments


Предыдущие материалы:

testtest

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня посетителей717
mod_vvisit_counterВчера посетителей4383
mod_vvisit_counterЗа неделю посетителей28859
mod_vvisit_counterНа прошлой неделе47463
mod_vvisit_counterЗа месяц посетителей68352
mod_vvisit_counterВ прошлом месяце33548
mod_vvisit_counterВсего посетителей27342633

We have: 36 guests, 4 bots online
0: 3.81.89.248
 , 
0