Кабмін розробив чергові критерії для ряду галузей госпдіяльності, пов'язаних із забезпеченням належного технічного стану та/або утримання об'єктів, споруд, обладнання, мереж сфери благоустрою населених пунктів, галузі поховання і сфері вивезення побутових відходів.
   
   До групи з високим ступенем ризику належать суб'єкти господарювання, діяльність яких пов'язана з утриманням мостів (в т.ч. пішохідних), підземних переходів, тунелів, естакад, закритих та відкритих водостоків, дренажів, засобів та обладнання зовнішнього освітлення, технічних засобів регулювання дорожнього руху, місць поховань, полігонів та звалищ для твердих побутових відходів тощо. Держконтроль таких буде здійснюватися не частіше двох разів у рік.
   
   Середня група ризику відкрита для підприємств, що займаються утриманням парків, садів, скверів, площ, бульварів, вулиць, доріг, пляжів, місць невідомих поховань, мусоросортірующіх станцій і т.д. Перевіряти подібних суб'єктів господарювання не частіше одного разу на рік.
   
   Господарники, не потрапили в зазначені вище групи, належать до незначного ступеня ризику з періодичністю проведення у них перевірок не частіше одного разу на три роки.
   
   ------------------
   
   Постанова Кабінету Міністрів України N 1048 від 07.10.2009 р.
   
   Дата набрання чинності: з дня офіційного опублікування
   

Комментарии

You have no rights to post comments


Следующие материалы:
Предыдущие материалы:

testtest

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня посетителей623
mod_vvisit_counterВчера посетителей3403
mod_vvisit_counterЗа неделю посетителей13379
mod_vvisit_counterНа прошлой неделе0
mod_vvisit_counterЗа месяц посетителей13379
mod_vvisit_counterВ прошлом месяце24835
mod_vvisit_counterВсего посетителей27254112

We have: 19 guests, 3 bots online
0: 52.90.49.108
 , 
0