Народний депутат від фракції БЮТ Сергій Терьохін зареєстрував повторно законопроект № 2582, яким пропонується законодавчо закріпити безоплатність подання податкової звітності в електронному вигляді.
   
   У разі прийняття платником податку рішення про подання податкової звітності в електронному вигляді, ДПАУ повинна буде безкоштовно забезпечити його спеціалізованим програмним забезпеченням та посиленими сертифікатами відкритих ключів. Відповідна норма має з'явитися в новій редакції пп. "з" пп. 4.4.2 Закону україни "Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами".
   
   На сьогодні платники податків для подання звітності в електронному вигляді повинні за свій рахунок придбати програмне забезпечення та сертифікати ключів. Більш того, не так давно ДПАУ спробувала зобов'язати всіх їх подавати податкову звітність тільки через посередників. На щастя, незабаром податкова знову дозволила подавати звітність безпосередньо їй, без використання платних послуг посередників. Однак без закріплення безкоштовності подання податкової звітності в електронному вигляді на законодавчому рівні ДПАУ може знову повернутися до роботи через посередників. Правда, чи знайдуться у держави кошти для оплати ключів та ПО - питання ще те.
   

Комментарии

You have no rights to post comments


Следующие материалы:
Предыдущие материалы:

testtest

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня посетителей1632
mod_vvisit_counterВчера посетителей6771
mod_vvisit_counterЗа неделю посетителей21159
mod_vvisit_counterНа прошлой неделе0
mod_vvisit_counterЗа месяц посетителей21159
mod_vvisit_counterВ прошлом месяце24835
mod_vvisit_counterВсего посетителей27261892

We have: 94 guests, 1 bots online
0: 54.227.97.219
 , 
0