Міністерство фінансів скасувало затверджені раніше нормативно-методичні акти з бухгалтерського обліку, що ускладнювали ведення малого бізнесу. Міністр фінансів України Віктор Пинзеник підписав сьогодні відповідний Наказ за результатами організованого Мінфіном круглого столу за участю фахівців, представників громадськості та членів Методологічної ради з питань бухгалтерського обліку при Міністерстві фінансів, де обговорювалась проблема спрощення та оптимізації бухгалтерського обліку для вітчизняного бізнесу.
Мінфін скасував додатковий до бухгалтерського та податкового обліків третій вид обліку для платників податку на прибуток, який передбачав щомісячне ведення 15-ти реєстрів обліку та щорічне складання додаткового звіту за формою №7 обсягом біля 200 показників. Запровадження рік тому Наказами Міністерства фінансів України від 29.12.06 №1316 та від 29.01.07 №45 такого обліку особливо обмежило права і збільшило навантаження на малі підприємства. Численні звернення до Уряду в минулому році від підприємств, громадських і професійних організацій щодо цієї проблеми та скасування цих наказів, залишалися поза увагою влади.

“Сьогодні Міністерство фінансів робить крок назустріч вітчизняним підприємствам заради полегшення для них умов господарювання та розвитку конкурентної економіки в цілому, - зазначив Міністр фінансів України Віктор Пинзеник, - Цей крок спрямований на поліпшення добробуту усіх громадян – через забезпечення прозорого ведення бізнесу та наповнення державної скарбниці”.

Скасування додаткового обліку сприятиме підвищенню рівня довіри бізнесу до регуляторних дій Уряду, зменшить витрати підприємств на ведення обліку і скоротить час на дотримання вимог податкового законодавства.

Віктор Пинзеник зазначив, що Міністерство фінансів знає багато проблемних питань щодо ведення підприємницької діяльності, які потребують розв’язання. “Ми дуже розраховуємо, - сказав Міністр, - що постійний діалог з бізнесовими і професійними колами допоможе якнайкращим чином вирішити болючі питання вітчизняних підприємців щодо ведення бізнесу в Україні”.

У круглому столі взяли участь представники міністерств, Державної податкової адміністрації, Держкомстату, Укоопспілки, підприємств України, зокрема ВАТ “Запоріжсталь”, АТ “Оболонь”, ТОВ Газекс-Україна, професійних та громадських організацій, зокрема, Федерації професійних бухгалтерів і аудиторів України, Конфедерації роботодавців України, Федерації фінансистів, бухгалтерів і аудиторів України, Союзу податкових консультантів України, Аудиторської палати України, Спілки аудиторів України, Фонду інтенсивних технологій мікроекономіки, представники медіа.

Комментарии

You have no rights to post comments


Следующие материалы:

testtest

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня посетителей1542
mod_vvisit_counterВчера посетителей2909
mod_vvisit_counterЗа неделю посетителей9512
mod_vvisit_counterНа прошлой неделе25578
mod_vvisit_counterЗа месяц посетителей1542
mod_vvisit_counterВ прошлом месяце33548
mod_vvisit_counterВсего посетителей27275823

We have: 25 guests, 2 bots online
0: 54.144.55.253
 , 
0