Уряд допомагає бізнесу зменшити витрати, а отже – і кінцеву ціну продукції для споживача.
   
    На виконання постанови Кабінету Міністрів від 17.04.2008 №381 («Про внесення зміни у додаток до постанови Кабінету Міністрів України від 19 квітня 1993 р. № 283 та визнання такою, що втратила чинність, постанови Кабінету Міністрів України від 6 червня 2007 р. № 809»), якою скасовуються спеціальні бланки для довіреностей, Мінфін затвердив відповідний наказ (№647 від 05.05.2008 р.) щодо скасування статусу і порядку суворого обліку бланків довіреностей на одержання цінностей. Наказом затверджені зміни до пунктів 3 і 14 Інструкції про порядок реєстрації виданих, повернутих і використаних довіреностей.
   
    Зазначений наказ подано на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України. Документ набуде чинності через десять днів після його державної реєстрації.
   
    Проведений раніше аналіз ефективності застосування спеціальних бланків, зокрема, для касових ордерів та довіреностей, засвідчив, що їх існування не забезпечує від можливих фальсифікацій даних про обсяги операцій з отримання та видачі готівкових коштів і одержання матеріальних цінностей. Натомість, їх застосування збільшує витрати суб’єктів підприємницької діяльності, а отже впливає на збільшення ціни для кінцевого споживача продукції через високу вартість виготовлення бланків.
   
    За відсутності для держави позитивного ефекту від існування спеціальних бланків для касових ордерів та довіреностей, уряд визнав необґрунтованою норму, що вигідна лише декільком бізнес-структурам, які заробляють кошти на виготовленні цих бланків.
   
    Скасування зазначених спецбланків дозволить зняти додаткове організаційне та фінансове навантаження на вітчизняні підприємства та позитивно вплине на кінцеву ціну продукції для споживачів.

Комментарии

You have no rights to post comments


Предыдущие материалы:

testtest

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня посетителей678
mod_vvisit_counterВчера посетителей4383
mod_vvisit_counterЗа неделю посетителей28820
mod_vvisit_counterНа прошлой неделе47463
mod_vvisit_counterЗа месяц посетителей68313
mod_vvisit_counterВ прошлом месяце33548
mod_vvisit_counterВсего посетителей27342594

We have: 41 guests, 1 bots online
0: 3.81.89.248
 , 
0