Законопроектом (реєстр. №2522) пропонується уточнити порядок віднесення до валових витрат добових на відрядження.
   
    На засіданні Комітету зазначалося, що проект підготовлено з метою "спрощення процедури реєстрації службових відряджень, скасування необхідності робити відмітки в посвідченнях про відрядження у приймаючої сторони в межах України та країн, з якими не установлено або спрощено прикордонний контроль".
   
    Зокрема, відповідно до проекту, "сума добових у разі відрядження у межах України та країн, з якими не встановлено або спрощено прикордонний контроль, визначається згідно з наказом про відрядження та відповідними підтверджуючими документами, перелік яких затверджується центральним податковим органом".
   
    Члени Комітету вважають, що "альтернативний перелік підтверджуючих відрядження документів має бути визначений безпосередньо у законі, оскільки розробка та затвердження переліку таких документів центральним податковим органом потребує певного часу". При цьому наголошувалося, що "положення законів мають бути нормами прямої дії".

Комментарии

You have no rights to post comments


Предыдущие материалы:

testtest

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня посетителей4019
mod_vvisit_counterВчера посетителей8180
mod_vvisit_counterЗа неделю посетителей54643
mod_vvisit_counterНа прошлой неделе36987
mod_vvisit_counterЗа месяц посетителей91630
mod_vvisit_counterВ прошлом месяце83573
mod_vvisit_counterВсего посетителей25772407

We have: 90 guests, 21 bots online
0: 3.239.242.55
 , 
0