Законопроектом (реєстр. №2522) пропонується уточнити порядок віднесення до валових витрат добових на відрядження.
   
    На засіданні Комітету зазначалося, що проект підготовлено з метою "спрощення процедури реєстрації службових відряджень, скасування необхідності робити відмітки в посвідченнях про відрядження у приймаючої сторони в межах України та країн, з якими не установлено або спрощено прикордонний контроль".
   
    Зокрема, відповідно до проекту, "сума добових у разі відрядження у межах України та країн, з якими не встановлено або спрощено прикордонний контроль, визначається згідно з наказом про відрядження та відповідними підтверджуючими документами, перелік яких затверджується центральним податковим органом".
   
    Члени Комітету вважають, що "альтернативний перелік підтверджуючих відрядження документів має бути визначений безпосередньо у законі, оскільки розробка та затвердження переліку таких документів центральним податковим органом потребує певного часу". При цьому наголошувалося, що "положення законів мають бути нормами прямої дії".

Комментарии

You have no rights to post comments


Предыдущие материалы:

testtest

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня посетителей2803
mod_vvisit_counterВчера посетителей10334
mod_vvisit_counterЗа неделю посетителей20751
mod_vvisit_counterНа прошлой неделе59949
mod_vvisit_counterЗа месяц посетителей151251
mod_vvisit_counterВ прошлом месяце305592
mod_vvisit_counterВсего посетителей25261630

We have: 63 guests, 4 bots online
0: 34.200.226.179
 , 
0