Кабінет Міністрів України пропонує збільшити в 3 рази ставки податку для автомобілів, що перевозять не менше 10 осіб і на легкові автомобілі.
   
   Про це йдеться в зареєстрованому у парламенті урядовому законопроекті №3404 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» (щодо податку з власників транспортних засобів).
   
   Проектом закону також пропонується перевести податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів зі складу загальнодержавних податків і зборів (обов'язкових платежів) до складу місцевих податків і зборів, надавши органам місцевого самоврядування право встановлювати до визначених законами ставками податку підвищені коефіцієнти.
   
   Як зазначено в пояснювальній записці до проекту закону, прийняття законопроекту обумовлене необхідністю забезпечення належного фінансування будівництва автомобільних доріг в рамках підготовки до проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 р. з футболу, створення умов для підтримки галузей, які найбільше страждають від світової фінансової кризи.

Комментарии

You have no rights to post comments


Следующие материалы:
Предыдущие материалы:

testtest

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня посетителей5403
mod_vvisit_counterВчера посетителей3403
mod_vvisit_counterЗа неделю посетителей18159
mod_vvisit_counterНа прошлой неделе0
mod_vvisit_counterЗа месяц посетителей18159
mod_vvisit_counterВ прошлом месяце24835
mod_vvisit_counterВсего посетителей27258892

We have: 125 guests, 1 bots online
0: 3.92.28.52
 , 
0