Президент Віктор Ющенко зобов'язав Кабінет міністрів впровадити систему електронного контролю над розрахунком з урахуванням податку на додану вартість. Про це йдеться в указі президента про введення в дію рішення РНБО від 1 лютого, текст якого є у розпорядженні «proAPK».
Крім того, глава держави доручив Кабміну удосконалити механізм реєстрації суб'єктів господарювання як платників ПДВ, посилити відповідальність банків за податкові векселі, які видані на суму ПДВ та не погашені платниками податку у встановлений законом термін.
Згідно з указом, Кабміну доручено також конкретизувати підстави проведення органами державної податкової служби позапланових виїзних перевірок (документальних) платників ПДВ для визначення достовірності нарахування сум ПДВ, що підлягають відшкодуванню.
Крім того, уряду доручено розробити порядок нарахування пені, що має сплачуватися суб'єктам господарювання у разі прострочення встановлених граничних термінів відшкодування з держбюджету сум ПДВ, а також відповідальності посадових осіб органів державної влади, з вини яких така прострочення сталося.
Державна податкова адміністрація, згідно з указом, має надавати щодня президенту інформацію про стан справ з надходженням до бюджетів усіх рівнів сум податків, зборів (обов'язкових платежів), а також відшкодуванням з держбюджету сум ПДВ.
Контроль за виконанням цього указу покладено на Секретаря РНБО Раїсу Богатирьову.
Раніше повідомлялося, що президент Віктор Ющенко оцінює недоотримання державним бюджетом у 2007 році коштів на 6,5 млрд. гривень-за ухилення від сплати податку на додану вартість.

Комментарии

You have no rights to post comments


Следующие материалы:
Предыдущие материалы:

testtest

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня посетителей1859
mod_vvisit_counterВчера посетителей2909
mod_vvisit_counterЗа неделю посетителей9829
mod_vvisit_counterНа прошлой неделе25578
mod_vvisit_counterЗа месяц посетителей1859
mod_vvisit_counterВ прошлом месяце33548
mod_vvisit_counterВсего посетителей27276140

We have: 84 guests, 2 bots online
0: 54.144.55.253
 , 
0