Міністерство фінансів скасувало затверджені раніше нормативно-методичні акти з бухгалтерського обліку, що ускладнювали ведення малого бізнесу. Міністр фінансів України Віктор Пинзеник підписав сьогодні відповідний Наказ за результатами організованого Мінфіном круглого столу за участю фахівців, представників громадськості та членів Методологічної ради з питань бухгалтерського обліку при Міністерстві фінансів, де обговорювалась проблема спрощення та оптимізації бухгалтерського обліку для вітчизняного бізнесу.

Мінфін скасував додатковий до бухгалтерського та податкового обліків третій вид обліку для платників податку на прибуток, який передбачав щомісячне ведення 15-ти реєстрів обліку та щорічне складання додаткового звіту за формою №7 обсягом біля 200 показників. Запровадження рік тому Наказами Міністерства фінансів України від 29.12.06 №1316 та від 29.01.07 №45 такого обліку особливо обмежило права і збільшило навантаження на малі підприємства. Численні звернення до Уряду в минулому році від підприємств, общественных і професійних організацій щодо цієї проблеми та скасування цих наказів, залишалися поза увагою влади.
“Сьогодні Міністерство фінансів робить крок назустріч вітчизняним підприємствам заради полегшення для них умов господарювання та розвитку конкурентної економіки в цілому, - зазначив Міністр фінансів України Віктор Пинзеник, - Цей крок спрямований на поліпшення добробуту усіх громадян - через забезпечення прозорого ведення бізнесу та наповнення державної скарбниці”.

Скасування додаткового обліку сприятиме підвищенню рівня довіра бізнесу до регуляторних дій Уряду, зменшіть витрати підприємств на ведення обліку і скоротить час на дотримання вимог податкового законодавства.

Віктор Пинзеник зазначив, що Міністерство фінансів знає багато проблемних питань щодо ведення підприємницької діяльності, які потребують розв'язків язання. “Ми дуже розраховуємо, - сказав Міністр, - що постійний діалог з бізнесовими і професійними колами допоможе якнайкращим чином вирішити болючі питання вітчизняних підприємців щодо ведення бізнесу в Україні”.

У круглому столі взяли участь представники міністерств, Державної податкової адміністрації, Держкомстату, Укоопспілки, підприємств України, зокрема ВАТ “Запоріжсталь”, АТ “Оболонь”, ТОВ Газекс-Україна, професійних та общественных організацій, зокрема, Федерації професійних бухгалтерів і аудиторів України, Конфедерації роботодавців України, Федерації фінансистів, бухгалтерів і аудиторів України, Спілки податкових консультантів України, Аудиторської палати України, Спілки аудиторів України, Фонду інтенсивних технологій мікроекономіки, представники медіа.

Комментарии

You have no rights to post comments


Похожие материалы:
Следующие материалы:

testtest

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня посетителей1431
mod_vvisit_counterВчера посетителей6771
mod_vvisit_counterЗа неделю посетителей20958
mod_vvisit_counterНа прошлой неделе0
mod_vvisit_counterЗа месяц посетителей20958
mod_vvisit_counterВ прошлом месяце24835
mod_vvisit_counterВсего посетителей27261691

We have: 52 guests online
0: 54.227.97.219
 , 
0