Закон (реєстр. №0938) передбачає заборону реклами тютюнових виробів, алкогольних та слабоалкогольних напоїв не тільки у засобах внутрішньої реклами, реклами на транспорті, на перших та останніх сторінках обкладинок журналів та видань, радіо та телебаченні, окрім регламентовано відведеного часу та спеціальних виставкових заходів, як це зазначено чинною редакцією, а й на зовнішніх засобах.

Відповідно до закону, "внутрішня реклама-це реклама, що розміщується всередині будинків, споруд, у тому числі в кінотеатрах і театрах під час, до і після демонстрації кінофільмів та вистав, концертів, а також під час спортивних змагань, що проходять у закритих приміщеннях, крім місць торгівлі (у тому числі буфетів, кіосків, яток), де може розміщуватись інформація про товари, що безпосередньо в цих місцях продаються".

Закон передбачає, що спеціальні виставкові заходи це заходи, які здійснюються з метою просування відповідного товару на ринок, проводяться організовано у певному приміщенні або на огородженому майданчику (у тому числі в місцях реалізації товару) у визначені рядки, розраховані на зацікавлених та/або професійних відвідувачів, організатор яких обмежив відвідування заходу тімі особами, яким відповідно до законодавства дозволяється продавати товар, що демонструється.

 

 

Комментарии

You have no rights to post comments


Следующие материалы:
Предыдущие материалы:

testtest

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня посетителей1954
mod_vvisit_counterВчера посетителей19919
mod_vvisit_counterЗа неделю посетителей21873
mod_vvisit_counterНа прошлой неделе47463
mod_vvisit_counterЗа месяц посетителей61366
mod_vvisit_counterВ прошлом месяце33548
mod_vvisit_counterВсего посетителей27335647

We have: 31 guests, 2 bots online
0: 54.144.55.253
 , 
0