Урядом переглянутий Порядок встановлення нормативів збору за забруднення навколишнього природного середовища та його справляння (затверджено постановою КМУ N 303 від 01.03.99 р.). Так, з 1 січня 2009 року сплачувати збір будуть навіть ті підприємства, які не отримали дозволів Мінприроди на викиди, спеціальне водокористування або розміщення відходів.
   
   Розмір збору, як і раніше, буде розраховуватися платником самостійно, з урахуванням затверджених лімітів та фактично здійснених викидів, розміщення відходів і т. д. При цьому кожен квартал розмір збору повинен обчислюватися наростаючим підсумком з початку звітного року.
   
   Зокрема, у разі не затвердження платником податку лімітів скидів та розміщення відходів чи при допущення понадлімітних обсягів, збір стягуватиметься у десятикратному розмірі (нині тятикратном).
   
   Змінено порядок подання податкового розрахунку (форма затверджена наказом ДПАУ N 111 від 17.03.2005 р. ) і сплати збору, а саме:
   
   - за місцем знаходження стаціонарних джерел забруднення - у разі здійснення викидів стаціонарними джерелами забруднення і викидів;
   
   - за місцем знаходження спеціально відведених для розміщення відходів місць чи об'єктів - у разі розміщення відходів;
   
   - за місцем перебування на податковому обліку платника збору - у разі здійснення викидів пересувними джерелами забруднення.
   
   В випадку неспівпадіння подання звіту за місцем реєстрації підприємства (фізособи-СПД) у ДПС, обумовлена необхідність надання копій відповідних податкових розрахунків за місцем такої реєстрації.
   
   ---------------------------
   
   Постанова Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до Порядку встановлення нормативів збору за забруднення навколишнього природного середовища і стягнення цього збору" (N 1050 від 03.12.2008 р.)
   
   Дата набрання чинності: з 01.01.2009 р.
   
   

Комментарии

You have no rights to post comments


Следующие материалы:
Предыдущие материалы:

testtest

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня посетителей2540
mod_vvisit_counterВчера посетителей2909
mod_vvisit_counterЗа неделю посетителей10510
mod_vvisit_counterНа прошлой неделе25578
mod_vvisit_counterЗа месяц посетителей2540
mod_vvisit_counterВ прошлом месяце33548
mod_vvisit_counterВсего посетителей27276821

We have: 55 guests, 1 bots online
0: 18.212.120.195
 , 
0