У Кабміні йде активна підготовка до скасування єдиного податку, повідомив «i» джерело в Держкомпідприємництва. За його словами, цю роботу очолює перший віце-прем'єр Олександр Турчинов.
На думку віце-президента Асоціації платників податків України (АППУ) Сергія Бичкова, тим самим Юлія Тимошенко має намір збільшити надходження до держбюджету. Сьогодні на засіданні АНУ буде піднято питання про єдиний податок, повідомив «і» пан Бичков.
«Зараз населення і так перестає платити за комунальні послуги, зростає інфляція. Якщо ще скасувати єдиний податок, то податкові надходження в казну різко впадуть. Будь реформування повинні передувати громадські обговорення»,- упевнений віце-президент АППУ. Він вважає, що скасування єдиного податку призведе до тінізації малого і середнього бізнесу і простимулює роботу вітчизняних підприємців на благо економіки інших країн. «Це прискорить скупку українських активів транснаціональними компаніями»,- підкреслив Сергій Бичков. За словами заступника голови парламентського комітету з питань підприємництва Ксенії Ляпіної (НУНС), якщо єдиний податок буде скасовано, половина малого і середнього бізнесу змушена буде піти в тінь. «Це недоцільно, шкідливо і неприйнятно»,- заявила «і» колишня глава Держкомпідприємництва.
Микола Круглов, заступник голови комітету Ради з питань податкової та митної політики, впевнений, що додаткових грошей бюджет все одно не отримає: «З урахуванням нинішньої зайнятості населення єдиний податок дійсно був допомогою держави - людина могла виживати!». Депутат впевнений, що його колеги по парламенту не проголосують за скасування єдиного податку, але не виключив, що ця ініціатива може бути представлена Кабміном у пакеті зі змінами до держбюджету-2008.
Екс-голова Фонду держмайна Володимир Лановий припускає, що мова йде про скасування спрощеної системи оподаткування для великих підприємств: «Коли великі підприємства розбивають себе на велику кількість фізосіб і платять за спрощеною системою, це дозволяє йти від реальних податків». У той же час пан Лановий зауважив, що спрощена система оподаткування повинна діяти.
Президент Союзу податкових консультантів Леонід Рубаненко заявив «і», що абсурдні податкові ініціативи Кабміну знищать малий і середній бізнес, тому Верховна Рада не підтримає їх. «А якщо депутати проголосують за, президент накладе вето!» - упевнений пан Рубаненко.
У 2006 р. Володимир Лановий та Микола Катеринчук говорили про реформування спрощеної системи оподаткування, зокрема, про зміну ставок. Пан Катеринчук запевняв, що в кінці 2007 р. спрощена система буде скасована.
Прийнята парламентом в першому читанні держпрограма економічного і соціального розвитку на 2007 р. передбачала «зміна умов застосування спрощеної системи оподаткування шляхом надання такого права виключно фізичним особам». Тоді перший віце-прем'єр, міністр фінансів Микола Азаров цією програмою пропонував заборонити юрособам працювати на єдиному податку.
Напередодні позачергових парламентських виборів 2007 р. Юлія Тимошенко заявляла про намір скасувати ПДВ і всі податки на діяльність підприємств, замінивши їх єдиним 9%-вим податком з обороту.

Комментарии

You have no rights to post comments


Следующие материалы:
Предыдущие материалы:

testtest

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня посетителей1730
mod_vvisit_counterВчера посетителей6771
mod_vvisit_counterЗа неделю посетителей21257
mod_vvisit_counterНа прошлой неделе0
mod_vvisit_counterЗа месяц посетителей21257
mod_vvisit_counterВ прошлом месяце24835
mod_vvisit_counterВсего посетителей27261990

We have: 87 guests, 2 bots online
0: 54.227.97.219
 , 
0