За ініціативи Голови ДПА України С.В. Буряка на розгляд Кабінету Міністрів України було винесено питання спрощення декларування доходів, з яких згідно з законодавством не передбачена сплата податку ( оподатковується за нульовою ставкою), зокрема, із спадщини і подарунків, що одержані від осіб першого ступеня споріднення (членів подружжя, батьків, дітей).
   
   Кабінет Міністрів України на засіданні, яке відбулося 26 березня цього року, прийняв пропозицію ДПА України відносно того, що обов'язок платників податку, що одержали дохід у вигляді спадщини (подарунку), який згідно із Законом України „Про податок з доходів фізичних осіб” оподатковується за нульовою ставкою, вважається виконаним, якщо такий платник не має інших підстав для подання декларації.
   
   Такий крок на зустріч людям сприятиме ліквідуванню підстав для існування певної напруги у суспільстві, яка була пов'язана із необхідністю декларування доходу при відсутності обов'язку сплати податку. Це також позбавить громадян зайвих витрат часу та коштів на підготовку та проведення процедури декларування, в т.ч. і транспортних витрат.
   
   Прийняття такого соціально значущого рішення сприятиме зростанню довіра громадян до державних інституцій та формування прозорих та партнерських відносин між податковими органами та платниками податків.

Комментарии

You have no rights to post comments


Следующие материалы:
Предыдущие материалы:

testtest

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня посетителей6966
mod_vvisit_counterВчера посетителей9768
mod_vvisit_counterЗа неделю посетителей44203
mod_vvisit_counterНа прошлой неделе61265
mod_vvisit_counterЗа месяц посетителей235968
mod_vvisit_counterВ прошлом месяце305592
mod_vvisit_counterВсего посетителей25346347

We have: 91 guests, 25 bots online
0: 34.201.9.19
 , 
0