Листом від 24.06.2008 р. N 343/020/99-08 Мінпраці роз'яснює особливості складання звітності у фонди соціального страхування за умови відсутності на підприємстві найманих працівників
   
   1. Фонд загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття
   
   Організації, незалежно від того вони використовують працю найманих працівників чи ні, повинні щоквартально подавати розрахункову відомість в центр зайнятості. Крім того, у разі використання найманої праці або наявності вакансій - звітність за формами 3-ПН, 4-ПН, 5-ПН.
   Адміністративна відповідальність у разі неподання або несвоєчасного подання звіту чинним законодавством не передбачена.
   
   2. Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України
   
   Згідно Інструкції про порядок перерахування, обліку і витрати страхових коштів Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України від 12.07.2007 р. №36, статус платника страхових внесків мають:
   
   2.1 Юридичні особи незалежно від форм власності і господарювання, виду діяльності і галузевої належності, а також їх відокремлені підрозділи (філії, інші підрозділи юридичної особи, які перебувають поза її місцезнаходженням та виробляють продукцію, виконують роботи або операції, надають послуги від імені юридичної особи, або представництва, що здійснюють представництво і захист інтересів юридичної особи) за умови, що розрахунки з оплати праці цих відокремлених підрозділів проводяться нецентралізовано.
   
   2.2 Юридичні особи - об'єднання громадян, релігійні, профспілкові, благодійні організації, які використовують найману працю.
   
   2.3 Розташовані в Україні іноземні підприємства, організації (у тому числі міжнародні), філії або представництва, які використовують найману працю, якщо інше не передбачено міжнародним договором, згода на обов'язковість якого надана Верховною Радою України.
   
   2.4 Фізичні особи - підприємці і фізичні особи, які не мають статусу підприємців, та використовують найману працю.
   
   Суб'єкти господарювання, зазначені в пунктах 2.2, 2.3, 2.4 Інструкції, які перебувають на обліку у Фонді і не використовують або припинили використовувати найману працю, тобто втратили статус платника страхових внесків, не зобов'язані подавати щоквартальну Розрахункову відомість за формою згідно з додатком 11 до Інструкції та річну відомість розподілу чисельності працівників, річного фактичного обсягу реалізованої продукції (робіт, послуг) за видами економічної діяльності за формою згідно додатку 13 до Інструкції і на них не накладається адміністративний штраф за неподання або несвоєчасне подання звітності.
   
   3. Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності
   
   У разі відсутності у страховика найманих працівників звіт за формою Ф4-ФСС подається з прокресленнями у відповідних рядках, що і буде підтвердженням відсутності використання праці найманих працівників. Адміністративної відповідальності у разі неподання або несвоєчасного подання звітності до Фонду чинним законодавством не передбачено.

Комментарии

You have no rights to post comments


Следующие материалы:
Предыдущие материалы:

testtest

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня посетителей1931
mod_vvisit_counterВчера посетителей2909
mod_vvisit_counterЗа неделю посетителей9901
mod_vvisit_counterНа прошлой неделе25578
mod_vvisit_counterЗа месяц посетителей1931
mod_vvisit_counterВ прошлом месяце33548
mod_vvisit_counterВсего посетителей27276212

We have: 46 guests, 1 bots online
0: 54.144.55.253
 , 
0