Державна податкова інспекція у Голосіївському районі м. Києва повідомляє, що приймання податкової звітності в електронній пошті вигляді підписаної за допомогою безкоштовного програмного забезпечення накладання електронного підпису „Нотар” буде припин з 01 січня 2009 року згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України від 06.02.08 р. № 262-р „Про заходи щодо удосконалення системи адміністрування податку на додану вартість” стосовно забезпечення відповідно до законодавства криптографічного і технічного захисту поданої платниками податків інформації та посилення контролю за дотриманням вимог до її конфіденційності.
   
   ДПА України укладено договори про співпрацю з акредитованими центрами сертифікації ключів (далі - АЦСК), а саме „Український сертифікаційний центр”, ЗАТ „Інфраструктура відкритих ключів”, ТОВ „Арт-мастер”, ДП „Українські спеціальні системи”. Дані АЦСК відповідно до статті 9 Закону України „Про електронний цифровий підпис” пройшли акредитацію у центральному засвідчу вальному органів, який визначений Кабінетом Міністрів України та мають право надавати послуги ЕЦП. Оскільки послуги цих АЦСК є платними, ДПА України були досягнуті домовленості з АЦСК щодо безкоштовного або за пільговими тарифами надання засобів ЕЦП платникам податків, які уклали договори з органами ДПС „Про забезпечення електронного документообігу платника податків з Державною податковою інспекцією засобами телекомунікаційного зв'язку”. Надання засобів ЕЦП здійснюється АЦСК з 20.02.08 року на підставі оригіналу договору, укладеного між заявником та відповідною ДПІ.
   
   Безкоштовне розповсюдження засобів ЕЦП серед платників податків буде впроваджено ДПА України після введення в експлуатацію власного акредитивного центру сертифікації ключів.

Комментарии

You have no rights to post comments


Следующие материалы:
Предыдущие материалы:

testtest

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня посетителей7202
mod_vvisit_counterВчера посетителей10687
mod_vvisit_counterЗа неделю посетителей50460
mod_vvisit_counterНа прошлой неделе59949
mod_vvisit_counterЗа месяц посетителей180960
mod_vvisit_counterВ прошлом месяце305592
mod_vvisit_counterВсего посетителей25291339

We have: 97 guests, 9 bots online
0: 18.207.102.38
 , 
0