Президент України Віктор Ющенко провів традиційну щотижневу зустріч із Головою Верховної Ради Арсенієм Яценюком та Прем'єр-міністром Юлією Тимошенко.
   Зустріч перших осіб держави відбулася в контексті постійного діалогу в форматі Президент - Прем'єр-міністр - Голова Верховної Ради.
   У ній також взяли участь Секретар Ради національної безпеки і оборони України Раїса Богатирьова, міністр Кабінету міністрів України Петро Крупко, голови депутатських фракцій блоків Юлії Тимошенко і «Наша Україна - Народна Самооборона» Іван Кириленко та В'ячеслав Кириленко, Глава Секретаріату Президента Віктор Балога, перший заступник Глави Секретаріату Президента України - Представник Президента України у Кабінеті Міністрів Олександр Шлапак.
   Під час зустрічі було обговорено ситуацію у сфері бюджетного відшкодування ПДВ та використання податкових векселів у рахунок сплати податку на додану вартість під час імпорту товарів. Підтримуючи необхідність обмеження застосування податкових векселів, В. Ющенко вважає за необхідне звернути увагу на окремі проблемні питання, пов'язані зі скасуванням векселів. Насамперед, мова йде про те, що такий захід не має однозначних законодавчих підстав. По-друге, з метою оцінки наслідків скасування податкових векселів для економіки в цілому необхідно здійснити ґрунтовний аналіз господарських операцій, стимулювання яких скасовано. По-третє, скасування вексельної форми сплати податку сталася до врегулювання проблем із несвоєчасним відшкодуванням ПДВ, що призвело до вимивання обігових коштів експортерів, які працюють з використанням імпортної сировини та матеріалів. У зв'язку з цим Глава держави вважає, що приймаючи рішення про скасування податкових векселів, Уряд повинен безумовно виконувати вимоги законодавства в частині дотримання термінів бюджетного відшкодування ПДВ.
   Як зазначив під час зустрічі А. Шлапак, про затягування Урядом врегулювання проблеми з відшкодуванням ПДВ свідчить, зокрема, і той факт, що досі не представлений у Верховну Раду проект Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення адміністрування податку на додану вартість, тоді як згідно з рішенням Ради національної безпеки і оборони України від 1 лютого 2008 року Уряд мав це зробити до 15 березня ц.р.

Комментарии

You have no rights to post comments


Следующие материалы:
Предыдущие материалы:

testtest

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня посетителей1892
mod_vvisit_counterВчера посетителей19919
mod_vvisit_counterЗа неделю посетителей21811
mod_vvisit_counterНа прошлой неделе47463
mod_vvisit_counterЗа месяц посетителей61304
mod_vvisit_counterВ прошлом месяце33548
mod_vvisit_counterВсего посетителей27335585

We have: 21 guests, 2 bots online
0: 54.144.55.253
 , 
0