Президент України Віктор Ющенко підписав закон, що забороняє зовнішню рекламу тютюнових виробів, алкогольних і слабоалкогольних напоїв. Закон оприлюднено на офіційному сайті президента України в понеділок, 7 квітня.
   
    Нагадаємо, що Верховна Рада 18 березня прийняла закон про внесення змін у закон «Про рекламу». «За» проголосували 425 народних депутатів.
   
    Як повідомляє «Інтерфакс-Україна», представляючи закон у парламенті, голова комітету з питань свободи слова та інформації Ганна Герман підкреслила, що закон передбачає заборону на рекламу тютюнових виробів, алкогольних і слабоалкогольних напоїв, у тому числі пива та коктейлів, не тільки в транспорті, на перших та останніх сторінках обкладинок журналів та видань, на радіо і телебаченні (за винятком регламентовано відведеного часу і спеціального виставкового часу), але на носіях зовнішньої реклами.
   
    Також Закон дає визначення деяким видам реклами, і регулює рекламу товарів, які потребують обов'язкової сертифікації. Законом, зокрема, визначено, що реклама алкогольних напоїв, тютюнових виробів, пива не повинна містити зображення популярних осіб або пряме чи опосередковано схвалення популярними особами паління або вживання алкоголю, пива та напоїв, що виготовляються на його основі.
   
    Законом, зокрема, визначено, що податок з реклами не сплачується під час оплати послуг за встановлення та розміщення соціальної реклами.
   
    Крім окремих пунктів, закон вступає в дію через місяць з дня його опублікування.

Комментарии

You have no rights to post comments


Следующие материалы:
Предыдущие материалы:

testtest

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня посетителей2361
mod_vvisit_counterВчера посетителей2909
mod_vvisit_counterЗа неделю посетителей10331
mod_vvisit_counterНа прошлой неделе25578
mod_vvisit_counterЗа месяц посетителей2361
mod_vvisit_counterВ прошлом месяце33548
mod_vvisit_counterВсего посетителей27276642

We have: 66 guests, 1 bots online
0: 18.212.120.195
 , 
0