Вчора на засіданні Уряду було прийнято постанову, якою митній службі дозволяється після взяття проб і зразків не затримувати товари на митниці до одержання результатів досліджень - за умови, що представлені всі необхідні гарантії та такі товари не підпадають під дію будь-яких заборон чи обмежень. («Про внесення змін до порядку взяття (надання) проб і зразків товарів, проведення досліджень (аналізу, експертизи) з метою їх митного оформлення, а також розпорядження зразками»).
   
    Документ представив Міністр фінансів України Віктор ПИНЗЕНИК. Він зазначив, що прийняття постанови спрямоване на полегшення підприємницької діяльності, оскільки у результаті прийняття скоротяться терміни проходження процедури митного оформлення товарів.
   
    Таке рішення сприятиме зменшенню термінів виконання досліджень (аналізів, експертиз) митними лабораторіями та експертними підрозділами митних органів та дозволить усунути розбіжності деяких положень законодавства України з Міжнародною конвенцією про спрощення та гармонізацію митних процедур (Кіотською конвенцією), виконуючи загальнодержавну програму адаптації законодавства України до законодавства Європейського Співтовариства.
   
    Раніше митне оформлення товарів, проби i зразки яких бралися для проведення дослідження, може бути закінчене тільки після одержання митним органом, у якому зберігаються ці товари, результатів дослідження.

Комментарии

You have no rights to post comments


Следующие материалы:
Предыдущие материалы:

testtest

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня посетителей544
mod_vvisit_counterВчера посетителей3371
mod_vvisit_counterЗа неделю посетителей11420
mod_vvisit_counterНа прошлой неделе29309
mod_vvisit_counterЗа месяц посетителей137689
mod_vvisit_counterВ прошлом месяце83573
mod_vvisit_counterВсего посетителей25818466

We have: 50 guests, 15 bots online
0: 3.239.40.250
 , 
0