Державна податкова адміністрація ініціює введення єдиного соціального податку, йдеться в повідомленні відомства. "Передбачається об'єднати всі соціальні внески на державне соціальне страхування в один платіж - єдиний соціальний податок", - йдеться в повідомленні.
   
   У ДПАУ також зазначають, що вже підготовлено законопроект, в якому пропонується замінити єдиним соціальним податком збори на загальнодержавне пенсійне страхування, загальнодержавного страхування на випадок безробіття, загальнодержавне страхування у зв'язку з тимчасовою непрацездатністю та збір на загальне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійних захворювань.
   
   Крім того, податкова адміністрація вважає, що введення єдиного податку посприяє зменшенню витрат на адміністрування платежів та зменшення навантаження на фонд оплати праці.
   
   Як повідомлялося, Міністерство економіки розробило нову процедуру нарахування єдиного податку представникам малого бізнесу, ввівши додаткові платежі з доходів понад 300 тис. грн і понад 500 тис. грн

Комментарии

You have no rights to post comments


Следующие материалы:
Предыдущие материалы:

testtest

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня посетителей2000
mod_vvisit_counterВчера посетителей9768
mod_vvisit_counterЗа неделю посетителей39237
mod_vvisit_counterНа прошлой неделе61265
mod_vvisit_counterЗа месяц посетителей231002
mod_vvisit_counterВ прошлом месяце305592
mod_vvisit_counterВсего посетителей25341381

We have: 81 guests, 28 bots online
0: 34.201.18.139
 , 
0