Національний банк зобов'язав юридичних осіб - резидентів використовувати куповану безготівкову іноземну валюту протягом 5 робочих днів на заявлені при купівлі мети. Про це йдеться в постанові НБУ № 353 від 5 листопада, передають Українські Новини.
   
   «Клієнт-резидент зобов'язаний використати безготівкову іноземну валюту, куплену за гривні або обменянную на іншу іноземну валюту у встановленому порядку через суб'єкта ринку, не пізніше ніж через 5 робочих днів після її зарахування на його поточний рахунок на цілі, зазначені в заявці на покупку валюти», - говориться в документі.
   
   Документ також передбачає, що безготівкова інвалюта не підлягає списанню з поточного рахунку клієнта протягом 5-денного терміну з метою використання її на інші цілі.
   
   У заявці на купівлю іноземної валюти резидент повинен вказувати, що доручає банку продати куплену валюту в разі, якщо він не використав її на передбачені цілі в 5-денний термін.
   
   Як повідомлялося, раніше НБУ заявив про намір розробити низку заходів щодо недопущення спекуляцій у сфері купівлі-продажу іноземної валюти.

Комментарии

You have no rights to post comments


Следующие материалы:
Предыдущие материалы:

testtest

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня посетителей526
mod_vvisit_counterВчера посетителей3403
mod_vvisit_counterЗа неделю посетителей13282
mod_vvisit_counterНа прошлой неделе0
mod_vvisit_counterЗа месяц посетителей13282
mod_vvisit_counterВ прошлом месяце24835
mod_vvisit_counterВсего посетителей27254015

We have: 28 guests, 3 bots online
0: 52.90.49.108
 , 
0