Національний банк України (НБУ) пом'якшив трактування валютних обмежень жовтневої антикризової постанови по відношенню до міжнародної туристичної і страхової діяльності.    
   
«НБУ не буде кваліфікувати як порушення правил валютного регулювання і валютного контролю купівлю, обмін іноземної валюти з метою проведення розрахунків з нерезидентами за імпорт робіт, послуг, які імпортуються та споживаються резидентами за межами України для забезпечення власної господарської діяльності і не призначені для перепродажу нерезидентам, зокрема, при здійсненні міжнародної туристичної діяльності та міжнародних транспортних перевезень», - йдеться в листі НБУ (№ 13-121/5260-15952).    
   
Крім того, НБУ пояснює, що обмеження (визначені в підпункті 4.4 постанови НБУ № 319) також не стосуються послуг з перестрахування ризиків, які надаються нерезидентами резидентам-страховикам у випадках, передбачених ст. 30 закону про страхування, а також за операціями з виконання договорів міжнародного страхування, які діють на території країн - членів міжнародної системи автомобільного страхування «Зелена карта».    
   
Як повідомлялося, підпункт 4.4 жовтневої антикризової постанови НБУ передбачав, що купівля, обмін іноземної валюти з метою здійснення розрахунків з нерезидентами за імпорт продукції (робіт, послуг, прав інтелектуальної власності), який здійснюється без увезення із-за кордону цієї продукції на територію України, буде кваліфікуватися як порушення правил валютного регулювання.

Комментарии

You have no rights to post comments


Следующие материалы:
Предыдущие материалы:

testtest

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня посетителей1877
mod_vvisit_counterВчера посетителей2909
mod_vvisit_counterЗа неделю посетителей9847
mod_vvisit_counterНа прошлой неделе25578
mod_vvisit_counterЗа месяц посетителей1877
mod_vvisit_counterВ прошлом месяце33548
mod_vvisit_counterВсего посетителей27276158

We have: 66 guests, 1 bots online
0: 54.144.55.253
 , 
0