Київський міський центр зайнятості нагадує, що відповідно до п.5 ст.20 Закону України «Про зайнятість населення» передбачено надання підприємствами, установами, організаціями, незалежно від форм власності, при звільненні працівників у зв'язку із змінами в організації виробництва і праці, в тому числі ліквідації, реорганізації або перепрофілювання, скорочення чисельності або штату працівників, центрам зайнятості не пізніше як за 2 місяці в письмовій формі інформацію, вказуючи підстави і терміни звільнення, найменування професій, спеціальностей, кваліфікації, розмір оплати праці, а в десятиденний строк після звільнення - списки фактично звільнених співробітників за місцем реєстрації підприємства.    
   
Відповідна інформація надається відповідно до наказу Міністерства праці та соціальної політики України від 19.12.2005 р. №420 р за формами №4-ПН (план) «Звіт про заплановане вивільнення працівників», №4-ПН (факт) «Звіт про фактичне вивільнення працівників».    
   
У разі неподання або порушення строків подання цих даних стягується штраф у розмірі річної заробітної плати за кожного звільненого працівника.

Комментарии

You have no rights to post comments


Следующие материалы:
Предыдущие материалы:

testtest

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня посетителей1916
mod_vvisit_counterВчера посетителей2909
mod_vvisit_counterЗа неделю посетителей9886
mod_vvisit_counterНа прошлой неделе25578
mod_vvisit_counterЗа месяц посетителей1916
mod_vvisit_counterВ прошлом месяце33548
mod_vvisit_counterВсего посетителей27276197

We have: 37 guests, 1 bots online
0: 54.144.55.253
 , 
0