Київський міський центр зайнятості нагадує, що відповідно до п.5 ст.20 Закону України «Про зайнятість населення» передбачено надання підприємствами, установами, організаціями, незалежно від форм власності, при звільненні працівників у зв'язку із змінами в організації виробництва і праці, в тому числі ліквідації, реорганізації або перепрофілювання, скорочення чисельності або штату працівників, центрам зайнятості не пізніше як за 2 місяці в письмовій формі інформацію, вказуючи підстави і терміни звільнення, найменування професій, спеціальностей, кваліфікації, розмір оплати праці, а в десятиденний строк після звільнення - списки фактично звільнених співробітників за місцем реєстрації підприємства.    
   
Відповідна інформація надається відповідно до наказу Міністерства праці та соціальної політики України від 19.12.2005 р. №420 р за формами №4-ПН (план) «Звіт про заплановане вивільнення працівників», №4-ПН (факт) «Звіт про фактичне вивільнення працівників».    
   
У разі неподання або порушення строків подання цих даних стягується штраф у розмірі річної заробітної плати за кожного звільненого працівника.

Комментарии

You have no rights to post comments


Следующие материалы:
Предыдущие материалы:

testtest

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня посетителей1063
mod_vvisit_counterВчера посетителей3229
mod_vvisit_counterЗа неделю посетителей4292
mod_vvisit_counterНа прошлой неделе29309
mod_vvisit_counterЗа месяц посетителей130561
mod_vvisit_counterВ прошлом месяце83573
mod_vvisit_counterВсего посетителей25811338

We have: 17 guests, 2 bots online
0: 18.207.108.182
 , 
0