Сьогодні на засіданні Уряду прийнято підготовлену Міністерством Фінансів постанову, якою збільшуються витрати на відрядження (постанова «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 23 квітня 1999 р. № 663»).
   Постановою збільшено граничні норми на наймання житлового приміщення при службових відрядженнях до 46 країн світу в середньому на 40,8 відсотка, а в межах України - близько 50 відсотків. Добові ж витрати збільшено з 25 до 30 гривень.
   Крім того, до граничних норм відшкодування витрат на наймання житлового приміщення за добу не включатимуться також витрати на оплату податку на додану вартість за наймання житлового приміщення.
   Таким чином відтепер в повному обсязі будуть відшкодовуватись фактичні витрати на відрядження працівникам підприємств, установ і організацій всіх форм власності, а також державним службовцям і працівникам підприємств, установ, організацій, що повністю або частково утримуються (фінансуються) за рахунок бюджетних коштів.
   Прийняття постанови обумовлене збільшенням вартості готельних послуг в Україні та за кордоном, а також зростанням витрат на харчування та фінансування інших власних потреб направлених у відрядження в межах України працівників.

Комментарии

You have no rights to post comments


Следующие материалы:
Предыдущие материалы:

testtest

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня посетителей5374
mod_vvisit_counterВчера посетителей3403
mod_vvisit_counterЗа неделю посетителей18130
mod_vvisit_counterНа прошлой неделе0
mod_vvisit_counterЗа месяц посетителей18130
mod_vvisit_counterВ прошлом месяце24835
mod_vvisit_counterВсего посетителей27258863

We have: 167 guests, 2 bots online
0: 3.92.28.52
 , 
0