Міністерство фінансів України допомагає бізнесу зменшити витрати, а отже - і кінцеву ціну продукції для споживача. З цією метою Мінфін пропонує відмовитись від виготовлення спеціальних бланків для касових ордерів та довіреностей.
Про це йдеться у відповідному проекті постанови Кабінету міністрів про внесення змін до постанови КМУ від 19 квітня 1993 р. № 283.
Документ підготовлено за результатами аналізу ефективності застосування спеціальних бланків для касових ордерів та довіреностей. Проведений аналіз засвідчив, що такі бланки не убезпечують від можливих фальсифікацій даних про обсяги операцій з отримання та видачі готівкових коштів і одержання матеріальних цінностей. Натомість, застосування цих спецбланків збільшує витрати суб'єктів підприємницької діяльності, а отже впливає на збільшення ціни для кінцевого споживача продукції через високу вартість виготовлення бланків.
За відсутності держави позитивного ефекту від існування спеціальних бланків для касових ордерів та довіреностей, Міністерство фінансів України вважає необґрунтованою норму, що вигідна лише декільком бізнес-структурам, які заробляють кошти на виготовленні цих бланків.
Прийняття проекту постанови, що скасовує зазначену норму, що дозволить зняти додаткове організаційне та фінансове навантаження на вітчизняні підприємства та позитивно вплине на кінцеву ціну продукції для споживачів.

Комментарии

You have no rights to post comments


Следующие материалы:
Предыдущие материалы:

testtest

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня посетителей2031
mod_vvisit_counterВчера посетителей10334
mod_vvisit_counterЗа неделю посетителей19979
mod_vvisit_counterНа прошлой неделе59949
mod_vvisit_counterЗа месяц посетителей150479
mod_vvisit_counterВ прошлом месяце305592
mod_vvisit_counterВсего посетителей25260858

We have: 71 guests, 7 bots online
0: 3.228.10.64
 , 
0