Тендери на державні закупівлі обов'язкові при закупівлі товарів на суму понад 100 тис.грн., і робіт - понад 300 тис.грн. Оголошення про держзакупівлі розміщуються безкоштовно в "Віснику державних закупівель". Уповноваженим органом з проведення держзакупівель є Міністерство економіки України. Про таких нормах тимчасового положення про закупівлю торів, робіт і послуг за державні кошти, затвердженого постановою Кабміну N274 від 28 березня 2008 року, повідомив журналістам на прес-конференції перший заступник Міністра економіки України Анатолій Максюта.
   
    Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, А.Максюта нагадав, що раніше тендери були обов'язкові при закупівлі товарів на суму понад 20 тис. грн. та робіт на суму понад 50 тис.грн. На його думку, нововведення дозволить полегшити процедуру держзакупівель насамперед соціальних товарів та послуг.
   
    Крім "Вісника державних закупівель" публікації будуть здійснюватися на спеціальному веб-порталі, крім цього, оголошення можуть дублюватися на Інтернет-ресурсах замовників, наприклад, на сайтах міністерств та в інших ЗМІ.
   
    Якщо раніше тендерне та договірне забезпечення було обов'язковим, то у відповідності з положенням доцільність такого забезпечення визначає сам замовник. Дії положення поширюються на бюджетні організації, державні підприємства та підприємства, у яких частка держави перевищує 50%. Що стосується комунальних підприємств, то згідно з положенням вони здійснюють лише закупівлі за державні кошти на закупівлі товарів і послуг за власні кошти дія положення не поширюється.
   
    Також при уповноваженому органі буде створено консультативний методологічна рада, яка розглядатиме скарги, погодження на проведення закупівель у одного учасника, аналізувати ціни у сфері держзакупівель. Остаточне рішення з усіх цих питань буде приймати Мінекономіки на основі рекомендацій консультативно-методологічної ради.
   
    А.Максюта зазначив, що Міністерство економіки необхідно прийняти близько 13 нормативних актів забезпечують дію порядку. На цю роботу уряд відвів Мінекономіки п'ять днів, ряд документів вже знаходиться на реєстрації в Мін'юсті.
   
    Крім того, А.Максюта повідомив, що Мінекономіки працює над новою редакцією закону про держзакупівлі, який згідно з рішенням Верховної Ради, про скасування попереднього закону, повинен бути розроблений протягом двох тижнів.
   
    Нагадаємо, 20 березня Верховна Рада прийняла в цілому проект закону (N2246), який визнає Закон про державні закупівлі втратив силу. За це рішення проголосували 440 народних депутатів.

Комментарии

You have no rights to post comments


Следующие материалы:
Предыдущие материалы:

testtest

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня посетителей467
mod_vvisit_counterВчера посетителей4383
mod_vvisit_counterЗа неделю посетителей28609
mod_vvisit_counterНа прошлой неделе47463
mod_vvisit_counterЗа месяц посетителей68102
mod_vvisit_counterВ прошлом месяце33548
mod_vvisit_counterВсего посетителей27342383

We have: 44 guests, 1 bots online
0: 3.81.89.248
 , 
0