Для органів ДПС затверджено методичні рекомендації для зарахування на облік платника податків за місцезнаходженням його підрозділів чи об'єктів оподаткування, розташованих на території іншої територіальної громади, ніж зареєстрований цей платник податків.
   
   Зараховуються на облік за місцезнаходженням підрозділів та об'єктів наступні категорії платників (щодо окремих податків):
   
   - юридичні особи, відокремлені підрозділи юридичних осіб та фізичні особи - підприємці: податок з доходів фіз. осіб, плата за торговий патент, місцеві податки і збори, податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів, збір за спеціальне водокористування в частині використання води;
   
   - юридичні особи та фізичні особи - підприємці: плата за землю (земельний податок та орендна плата за землі державної та комунальної власності), збір за спеціальне використання лісових ресурсів, фіксований сільськогосподарський податок, збір за проведення гастрольних заходів, плата за користування радіочастотним р6есурсом України, рентна плата за нафту, природний газ і газовий конденсат, що платежі за користування надрами для видобування корисних копалин, збір за геологорозвідувальні роботи, виконані за рахунок державного бюджету.
   
   Перебування на обліку платника податків в органі ДПС за своїм місцезнаходженням здійснюється за такими податками: податок на прибуток, ПДВ, єдиний податок, акцизний збір, рентна плата за транспортування нафти і нафтопродуктів магістральними нафтопроводами та нафтопродуктоводами, транзитне транспортування трубопроводами природного газу та аміаку територією України, збір за забруднення навколишнього природного середовища.
   
   Для віднесення платника податків до відповідної категорії подається до органів ДПС заяву за формою № 1-ОПП (5-ОПП) з позначкою «зарахування до категорії платників окремих податків».
   
   Наказ ДПАУ від 19.12.08 р. № 784 набув чинності з дня прийняття.
   
   
   

Комментарии

You have no rights to post comments


Следующие материалы:
Предыдущие материалы:

testtest

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня посетителей1356
mod_vvisit_counterВчера посетителей6771
mod_vvisit_counterЗа неделю посетителей20883
mod_vvisit_counterНа прошлой неделе0
mod_vvisit_counterЗа месяц посетителей20883
mod_vvisit_counterВ прошлом месяце24835
mod_vvisit_counterВсего посетителей27261616

We have: 59 guests online
0: 54.227.97.219
 , 
0