Законопроектом (реєстр. №2522) пропонується уточнити порядок віднесення до валових витрат донецька на відрядження.
   
    На засіданні Комітету зазначалося, що проект підготовлено з метою "спрощення процедури реєстрації службових відряджень, скасування необхідності робити відмітки на посвідченнях про відрядження у приймаючої сторони у межах України та країн, з якими не встановлено або спрощено прикордонний контроль".
   
    Зокрема, відповідно до проекту, "сума донецька у разі відрядження у межах України та країн, з якими не встановлено або спрощено прикордонний контроль, визначається згідно з наказом про відрядження та відповідними підтверджуючими документами, перелік яких затверджується центральним податковим органом".
   
    Члени Комітету считают, що "альтернативний перелік підтверджуючих відрядження документів має бути визначений безпосередньо у законі, оскільки розробка та затвердження таких документів центральним податковим органом потребує певного часу". При цьому наголошувалося, що "положення законів мають бути нормами прямої дії".

Комментарии

You have no rights to post comments


Следующие материалы:
Предыдущие материалы:

testtest

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня посетителей3588
mod_vvisit_counterВчера посетителей4407
mod_vvisit_counterЗа неделю посетителей17740
mod_vvisit_counterНа прошлой неделе59973
mod_vvisit_counterЗа месяц посетителей114700
mod_vvisit_counterВ прошлом месяце83573
mod_vvisit_counterВсего посетителей25795477

We have: 41 guests, 33 bots online
0: 3.239.109.55
 , 
0