Законопроектом (реєстр. №2522) пропонується уточнити порядок віднесення до валових витрат донецька на відрядження.
   
    На засіданні Комітету зазначалося, що проект підготовлено з метою "спрощення процедури реєстрації службових відряджень, скасування необхідності робити відмітки на посвідченнях про відрядження у приймаючої сторони у межах України та країн, з якими не встановлено або спрощено прикордонний контроль".
   
    Зокрема, відповідно до проекту, "сума донецька у разі відрядження у межах України та країн, з якими не встановлено або спрощено прикордонний контроль, визначається згідно з наказом про відрядження та відповідними підтверджуючими документами, перелік яких затверджується центральним податковим органом".
   
    Члени Комітету считают, що "альтернативний перелік підтверджуючих відрядження документів має бути визначений безпосередньо у законі, оскільки розробка та затвердження таких документів центральним податковим органом потребує певного часу". При цьому наголошувалося, що "положення законів мають бути нормами прямої дії".

Комментарии

You have no rights to post comments


Следующие материалы:
Предыдущие материалы:

testtest

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня посетителей574
mod_vvisit_counterВчера посетителей4383
mod_vvisit_counterЗа неделю посетителей28716
mod_vvisit_counterНа прошлой неделе47463
mod_vvisit_counterЗа месяц посетителей68209
mod_vvisit_counterВ прошлом месяце33548
mod_vvisit_counterВсего посетителей27342490

We have: 49 guests, 2 bots online
0: 3.81.89.248
 , 
0