Уряд України затвердив зміни в Порядок акумуляції та використання коштів, які нараховуються сільгосптоваровиробникам - платникам податку на додану вартість щодо операцій з продажу товарів власного виробництва, включаючи продукцію, виготовлену на давальницьких умовах із власної сировини. Відповідну постанову КМУ №122 від 27 лютого ц.р. підписала глава уряду Юлія Тимошенко.
    Цими змінами, зокрема, визначено, що залишок коштів на окремому рахунку, відкритому аграріям для придбання матеріально-технічних ресурсів, не підлягає вилученню до держбюджету після закінчення календарного року і може використовуватися в наступному році. Перерахування ж зазначених коштів до держбюджету буде здійснюватися лише починаючи з 1 березня календарного року, наступного за роком ратифікації парламентом протоколу про вступ України до СОТ.
    Документом затверджена нова редакція Порядку нарахування та виплат дотацій переробними підприємствами сільгосптоваровиробникам (включаючи особисті господарства), за поставлені ними переробним підприємствам молоко і м'ясо в живій вазі. Даний порядок буде діяти з 1 січня 2008 р. до року, наступного за роком ратифікації парламентом протоколу про вступ України до СОТ.
   

Комментарии

You have no rights to post comments


Следующие материалы:
Предыдущие материалы:

testtest

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня посетителей3696
mod_vvisit_counterВчера посетителей3621
mod_vvisit_counterЗа неделю посетителей13441
mod_vvisit_counterНа прошлой неделе59973
mod_vvisit_counterЗа месяц посетителей110401
mod_vvisit_counterВ прошлом месяце83573
mod_vvisit_counterВсего посетителей25791178

We have: 36 guests, 3 bots online
0: 3.239.109.55
 , 
0