Кабінет Міністрів на засіданні 6 лютого прийняв рішення про вдосконалення адміністрування податку на додану вартість.

Про це заявив міністр фінансів Віктор Пинзеник.
За його словами, суть удосконалення - у переході від системи масових перевірок обґрунтованості відшкодування податку до системи автоматичного відшкодування.
Міністр підкреслив, що в більшості випадків податок буде відшкодовуватися автоматично (незалежно від форми подачі декларації в електронному або іншому вигляді).
При цьому державні контролюючі органи мають намір перевіряти обгрунтованість заявок з відшкодування податку непрямими методами (без проведення перевірок).
На думку Мінфіну, це дозволить скоротити наявну заборгованість держави з відшкодування ПДВ і не допускати її появи в майбутньому.
Як повідомляло агентство, Президент Віктор Ющенко зобов'язав Кабінет Міністрів збільшити бюджетний ресурс на відшкодування податку на додану вартість до 2 млрд. гривень.
Державна податкова адміністрація зобов'язується до квітня ліквідувати заборгованість по компенсації з держбюджету податку на додану вартість експортерам.

Комментарии

You have no rights to post comments


Следующие материалы:
Предыдущие материалы:

testtest

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня посетителей4716
mod_vvisit_counterВчера посетителей3403
mod_vvisit_counterЗа неделю посетителей17472
mod_vvisit_counterНа прошлой неделе0
mod_vvisit_counterЗа месяц посетителей17472
mod_vvisit_counterВ прошлом месяце24835
mod_vvisit_counterВсего посетителей27258205

We have: 118 guests online
0: 3.92.28.52
 , 
0