Державна податкова адміністрація України розробила проект Закону України «Про внесення змін і доповнень до деяких законодавчих актів, спрямованих на руйнування схем ухилення від оподаткування». Законопроектом вносяться зміни до наступних Законів.
   
   Закон України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців»
   
   Встановлюється порядок скасування державної реєстрації юридичної особи на підставі судового рішення про визнання юридичної особи створеного або придбаного з метою фіктивного підприємництва.
   
   Закон України «Про оподаткування прибутку підприємстві»
   
   1. Передбачена норма щодо включення до складу валового доходу платника податку доходів від здійснення операцій з активами інститутів спільного інвестування фондів операцій з нерухомістю.
   
   2. Відміна методу «першої події» при визначенні об'єкта оподаткування податком на прибуток.
   
   3. Вводиться оподаткування страхової діяльності без обліку операцій перестрахування у резидентів та встановлення однакових правил відображення а податковому обліку витрат на придбання цінних паперів.
   
   Закон України «Про податок на додану вартість»
   
   Передбачена норма щодо подання разом з податковою звітністю реєстрів виданих та отриманих податкових накладних в електронному вигляді.
   
   Закон України «Про податок з доходів фізичних осіб»
   
   Законопроектом пропонується визначити нотаріусів податковими агентами при здійсненні операцій з відчуження об'єктів рухомого майна, запровадити інформування судом (третейським судом) органів державної податкової служби про винесене рішення про зміну власника та перехід права власності.
   
   Закон України «Про банки і банківську діяльність»
   
   Зміни до статті 62 передбачають врегулювання питання надання органам державної податкової служби інформації про юридичних осіб або фізичних осіб - суб'єктів підприємницької діяльності, необхідної для забезпечення ефективного контролю за зовнішньо - економічною діяльністю суб'єктів господарської діяльності та правильністю нарахування та повнотою сплати ними податків та інших платежів.

Комментарии

You have no rights to post comments


Следующие материалы:
Предыдущие материалы:

testtest

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня посетителей1868
mod_vvisit_counterВчера посетителей19919
mod_vvisit_counterЗа неделю посетителей21787
mod_vvisit_counterНа прошлой неделе47463
mod_vvisit_counterЗа месяц посетителей61280
mod_vvisit_counterВ прошлом месяце33548
mod_vvisit_counterВсего посетителей27335561

We have: 8 guests, 3 bots online
0: 54.144.55.253
 , 
0