Кабінет Міністрів України 12 березня 2008 року прийняв постанову „Про запровадження марок акцизного збору нового зразка для маркування алкогольних напоїв”.
    Згідно з постановою, з 1 липня 2008 року запроваджуються марки акцизного збору нового зразка - з позначенням суми сплаченого акцизного збору за одиницю маркованої алкогольної продукції та вносяться відповідні зміни до Положення про виробництво, зберігання, продаж марок акцизного збору з голографічними захисними елементами і маркування алкогольних напоїв та тютюнових виробів, затверджене Постановою Кабінету Міністрів України від 23.04.03 № 567 „Про запровадження марок акцизного збору нового зразка з голографічними захисними елементами для маркування алкогольних напоїв та тютюнових виробів”.
    Державна податкова адміністрація з 1 липня 2008 року припиняє продаж марок акцизного збору попереднього зразка.
    Закуплені марки акцизного збору попереднього зразка застосовуються у виробництві алкогольних напоїв до їх повного використання терміном до 1 серпня 2008 року, а марковані такими марками алкогольні напої знаходяться в обігу до їх повної реалізації в межах терміну придатності для споживання.
    Імпорт (ввезення, пересилання) алкогольних напоїв, маркованих марками акцизного збору попереднього зразка дозволяється в разі, коли такі марки було придбано до 1 липня 2008 року в порядку, встановленому чинним законодавством, а марковані такими марками алкогольні напої знаходяться в обігу до їх повної реалізації в межах терміну придатності для споживання.
    Станом на 1 серпня 2008 року передбачена інвентаризація залишків невикористаних марок акцизного збору попереднього зразка у продавців марок, на підприємствах-виробниках та в імпортерів. Державна податкова адміністрація повинна забезпечити прийняття залишків невикористаних марок акцизного збору попереднього зразка, повернутих продавцям підприємствами-виробниками та імпортерами згідно з актами інвентаризації та знищення залишків марок акцизного збору попереднього зразка на підставі актів інвентаризації і відповідного рішення про знищення та поданні за результатами інвентаризації до 15 серпня 2008 року державному спеціалізованому підприємству Міністерства фінансів окремої рознарядки на виготовлення Державній податковій адміністрації марок акцизного збору нового зразка для обміну невикористаних марок акцизного збору попереднього зразка, виявлені під час інвентаризації.
    Марки акцизного збору нового зразка до 1 вересня 2008 року будуть видаватися безкоштовно підприємствам-виробникам та імпортерам алкогольних напоїв в обмін на повернуті марки акцизного збору попереднього зразка залежно від вмісту спирту етилового в горілці чи лікеро-горілчаних виробах або виду виноробної продукції, для маркування яких вони були отримані.
   

Комментарии

You have no rights to post comments


Следующие материалы:
Предыдущие материалы:

testtest

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня посетителей1820
mod_vvisit_counterВчера посетителей2909
mod_vvisit_counterЗа неделю посетителей9790
mod_vvisit_counterНа прошлой неделе25578
mod_vvisit_counterЗа месяц посетителей1820
mod_vvisit_counterВ прошлом месяце33548
mod_vvisit_counterВсего посетителей27276101

We have: 95 guests, 2 bots online
0: 54.144.55.253
 , 
0