Податкова має намір змінити процедуру подання податкових декларацій платниками ПДВ. Про це в інтерв'ю «Контарктам», відповідаючи на питання про те, які нормативні новації можуть з'явиться в березні після прийняття змін до держбюджету, заявив голова Державної податкової адміністрації Сергій Буряк.
«Передбачається, зокрема, що вони будуть надавати не тільки декларації, але ще й додатки - розшифровки зобов'язань та податкових кредитів у розрізі контрагентів. Таким чином будемо бачити обсяги сплаченого ПДВ, а також підлягає відшкодуванню», - сказав Буряк.
Відповідаючи на питання про те, які гарантії того, що під гаслами боротьби з відшкодуванням фіктивного ПДВ підприємцям не нав'яжуть дороге програмне забезпечення або послуги податківців з оформлення розшифровок, Буряк зазначив, що підприємці зможуть готувати звітність самостійно, «а відповідне програмне забезпечення буде їм надано безкоштовно - його можна завантажити з сайту ДПАУ».
«Важливо, щоб податкові інспектори не виїжджали на зустрічні перевірки, а визначали «ями» та прогалини в ПДВ-ланцюжках на підставі поданої документації», - зазначив Буряк.
Він також повідомив, що програми-розшифровки до декларацій дозволять податківцям прискорити процес відшкодування ПДВ.
«Важливо також, що сумлінні підприємці зможуть рідше спілкуватися з податківцями особисто - кількість перевірок на місцях ми припускаємо скоротити до 30-40 тис. на рік.», - сказав глава ДПАУ, зазначивши, що в 2007 році було проведено 190 тис. виїзних перевірок.
Буряк також повідомив, що станом на 1 січня 2008 року заборгованість держави по ПДВ склала 8,5 млрд. грн. «Чверть цієї суми експортерам повернули протягом місяця. Гарантую, що мої підлеглі забудуть про векселі, тіньових схемах і дуте ПДВ, всі будуть працювати тільки в рамках закону»

Комментарии

You have no rights to post comments


Следующие материалы:
Предыдущие материалы:

testtest

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня посетителей595
mod_vvisit_counterВчера посетителей4383
mod_vvisit_counterЗа неделю посетителей28737
mod_vvisit_counterНа прошлой неделе47463
mod_vvisit_counterЗа месяц посетителей68230
mod_vvisit_counterВ прошлом месяце33548
mod_vvisit_counterВсего посетителей27342511

We have: 49 guests, 3 bots online
0: 3.81.89.248
 , 
0