Державна податкова адміністрація України (ДПАУ) знову повернулася до теми введення податку на нерухомість, підготувавши відповідний законопроект. Розробники проекту ставлять перед собою завдання створити інструмент справедливого перерозподілу соціальних благ, припинити хаотичну скуповування житла з метою подальшого перепродажу, наповнити місцеві бюджети.
   
   Податківці пропонують ввести податок на всю нерухомість, крім земельних ділянок. При цьому обкладатися податком будуть всі квадратні метри, які перебувають у власності платника. Особливих пільг при сплаті не передбачено. Проте розмір податку планується прив'язати до розміру прожиткового мінімуму на поточний рік. Сплата буде здійснюватися раз на рік.
   
   На сьогоднішній день в черзі на отримання житла перебуває близько 1,5 млн. українських сімей. Крім того, вартість житла за останній час стрімко зросла. Закон, на думку податківців, переламати цю тенденцію. Купувати житло з метою перекуповування стане невигідно, а місцеві бюджети наповнюватися за рахунок розширення податкової бази.
   

Комментарии

You have no rights to post comments


Следующие материалы:
Предыдущие материалы:

testtest

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня посетителей379
mod_vvisit_counterВчера посетителей4383
mod_vvisit_counterЗа неделю посетителей28521
mod_vvisit_counterНа прошлой неделе47463
mod_vvisit_counterЗа месяц посетителей68014
mod_vvisit_counterВ прошлом месяце33548
mod_vvisit_counterВсего посетителей27342295

We have: 34 guests online
0: 3.81.89.248
 , 
0