Наближається термін подання документів на реєстрацію як суб'єктів спецрежиму з ПДВ.
   
   Підприємства, основною діяльністю яких є постачання вироблених ними сільськогосподарських товарів (надання сільськогосподарських послуг) - причому питома вага таких товарів (послуг) повинен складати не менше 75 % загальної вартості всіх товарів (послуг), поставлених протягом попередніх 12 податкових періодів - можуть стати суб'єктами спецрежиму з ПДВ. Для цього, насамперед, потрібно подати в податковий орган за місцем своєї реєстрації заяву за формою № 1-РС. Зробити це слід не пізніше 20 календарних днів до початку податкового періоду, з якого підприємство хоче стати суб'єктом спецрежиму (п. 9.6 Закону про ПДВ). Приміром, якщо сільгосппідприємство планує користуватися спецрежимом з 1 січня 2009 року, то граничним терміном подання заяви буде 11 грудня 2008 року.
   
   До заяви необхідно додати:
   
   - платіжний документ про сплату встановленої суми за видачу свідоцтва про реєстрацію суб'єктом спецрежиму (розмір цієї суми поки не визначено);
   
   - заяву про анулювання реєстрації платника ПДВ за формою № 3-ПДВ. Воно подається для того, щоб підприємство виключили з реєстру платників ПДВ на загальних підставах.
   
   (Зверніть увагу, що форма № 1-РС була розроблена для діяв раніше спецрежиму, закріпленого в ст. 81 Закону про ПДВ. Тоді було інше вимога для реєстрації суб'єктом спецрежиму, а саме: сума постачання несільськогосподарських товарів (послуг) не повинна була перевищувати 300 000 грн. у рік. Така умова залишилося в заяві. Тому, якщо ДПАУ не встигне до 11 грудня внести зміни в форму заяви, рекомендуємо замість суми постачання несільськогосподарських товарів і послуг вказати відсоток питомої ваги сільгосппродукції у загальній сумі поставлених товарів і послуг).
   
   На підставі норм Закону України від 31.10.08 р. № 639-VІ, які набирають чинності з 01.01.09 р.

Комментарии

You have no rights to post comments


Следующие материалы:
Предыдущие материалы:

testtest

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня посетителей393
mod_vvisit_counterВчера посетителей4383
mod_vvisit_counterЗа неделю посетителей28535
mod_vvisit_counterНа прошлой неделе47463
mod_vvisit_counterЗа месяц посетителей68028
mod_vvisit_counterВ прошлом месяце33548
mod_vvisit_counterВсего посетителей27342309

We have: 33 guests, 2 bots online
0: 3.81.89.248
 , 
0